M jak miłość, odcinek 1645: Barbara uratuje życie siostrzenicy Modrego! Tak ocali ją przed zemstą mafii

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1645: Barbara uratuje życie siostrzenicy Modrego! Tak ocali ją przed zemstą mafii

M jak miłość, odcinek 1645: Barbara uratuje życie siostrzenicy Modrego! Tak ocali ją przed zemstą mafii

2022-02-23 11:35

W 1645 odcinku „M jak miłość” Jagoda (Katarzyna Kołeczek) ciągle będzie na celowniku mafii! Jej koleżanka Irma (Anna Jarosik) poinformuje ją, że bandyci wciąż jej szukają i nie spoczną, póki jej nie dopadną! W 1645 odcinku „M jak miłość” siostrzenica Józka Modrego (Stefan Friedmann) cały czas będzie się ukrywać, ale zgodzi się przyjąć posadę w sklepie u Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska), choć nie będzie to zbytnio bezpieczne! Jednak Barbara (Teresa Lipowska) wpadnie na pomysł jak ochronić krewną swojego przyjaciela i ukryć ją przed bandziorami! Jej rada pozwoli Jagodzie zachować życie!

"M jak miłość", odcinek 1645 - poniedziałek, 14.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1645 odcinku „M jak miłość” członkowie mafii ciągle nie ustąpią w poszukiwaniach Jagody! Bandyci będą doskonale wiedzieli, że ich dawna księgowa wyszła już z więzienia, jednak wciąż nie trafią na jej trop, gdyż nikt nie będzie wiedział, gdzie aktualnie mieszka jej jedyny krewny, Józek Modry! Senior oczywiście zgodzi się, aby Jagoda została pod jego dachem, ale tylko w wyniku przysięgi, jaką wymusiła na nią Barbara! Siostrzenica Modrego obiecała im, że definitywnie chce skończyć z przeszłością i rozpocząć nowe życie, a także zobowiązała się do bezwzględnej szczerości wobec swojego wujka. Na znak danej im obietnicy Jagoda w 1645 odcinku „M jak miłość” zgodzi się przyjąć posadę w sklepie u Kisielowej!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1645: Marysia uratuje związek Basi i Dawida! Nie pozwoli, aby Jaszewska wywiozła syna do USA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Barbara pomaga Jagodzie ukryć się przed mafią w 1645 odcinku "M jak miłość" >>>

W 1645 odcinku „M jak miłość” Jagoda jednak nie będzie mogła normalnie funkcjonować. Siostrzenica Modrego dowie się od swojej koleżanki Irmy, że członkowie mafii ciągle jej szukają i nie spoczną, póki nie osiągną swojego celu!

- Swoje odsiedziałam i chce teraz zacząć nowe życie – wyzna Irmie.

- Hej, ale oni zrobią wszystko, żeby cię dorwać – ostrzeże ją koleżanka.

Jej telefon w 1645 odcinku „M jak miłość” nieco zaburzy spokój Jagody, która przestanie czuć się bezpiecznie w Grabinie tym bardziej, że pracą w sklepie sporo ryzykuje. W końcu każdy może ją tam rozpoznać! Na domiar złego, Irma zacznie ją szantażować, że za milczenie i ukrywanie jej kryjówki należy jej się jakaś zapłata, gdyż sama również może na tym wiele stracić!

- Irma przypomina jej o jej dawnym życiu. Jagoda zaczyna oglądać się za siebie i czuje się bardzo niepewnie. Ma gdzieś z tyłu głowy to, że zagraża wujkowi i Barbarze i to, że może sprowadzić na nich niebezpieczeństwo – zdradziła w „Kulisach M jak miłość” Katarzyna Kołeczek.

- Nie wierzę, że to robisz! To jest podły szantaż! – krzyknie do słuchawki.

- Przysięgam, że nikomu nie powiem, gdzie jesteś – odpowie.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1640: Ula ostro odegra się na Oli! Nie daruje jej, że tak potraktowała Tadeusza – WIDEO

Na szczęście w 1645 odcinku „M jak miłość” z pomocną radą przyjdzie Jagodzie, Barbara, która jak podaje swiatseriali.interia.pl wpadnie na pomysł jak ukryć krewną Modrego przed mafią! Mostowiakowa poradzi jej, aby na czas pracy zakładała perukę, dzięki której całkowicie zmieni swój wizerunek i nikt jej nie rozpozna! Barbara nawet sprezentuje Jagodzie jedną perukę, która od razu przypadnie jej do gustu i faktycznie sprawi, że nie będzie można jej rozpoznać! W 1645 odcinku „M jak miłość” w pomoc Jagodzie włączy się także Józek, który odda jej swój samochód, aby jego krewna nie musiała wracać pieszo po skończonej pracy do domu.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1640: Ostatnie pożegnanie Oli i Tadeusza! Oświadczyny już niczego nie zmienią – ZDJĘCIA

M jak miłość. Nowy romans Tadeusza. Piękna blondynka zastąpi mu Olę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze