M jak miłość, odcinek 1644: Zdesperowany Budzyński zamknie chorą Anię w siedlisku. I tak mi ucieknie i wydarzy się coś strasznego – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1644: Zdesperowany Budzyński zamknie chorą Anię w siedlisku. I tak mi ucieknie i wydarzy się coś strasznego – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1644: Zdesperowany Budzyński zamknie chorą Anię w siedlisku. I tak mi ucieknie i wydarzy się coś strasznego – ZDJĘCIA

W 1644 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) będą przerażeni stanem zdrowia Ani (Gabriela Świerczyńska). Zachowanie nastolatki, jej liczne kłamstwa i manipulacje zmuszą Budzyńskich do zdecydowanych działań. Ania zostanie wywieziona do siedliska w Grabinie, gdzie zdaniem opiekunów, w ciszy i spokoju powinna dojść do siebie. Niestety, nic z tego - 16-latka poradzi sobie i wywinie wszystkim najgorszy możliwy numer! Wygląda na to, że zaburzenia psychiczne córki w 1644 odcinku "M jak miłość" okaże się dla Budzyńskich za trudnym wyzwaniem. Zobacz co się stanie z Anią w GALERII NOWYCH ZDJĘĆ z 1644 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1644 - wtorek, 8.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Magda w 1644 odcinku "M jak miłość" dowie się do czego zdolna jest Ania. Do tego momentu Budzyńscy będą żyli w przeświadczeniu, że córka ma zwyczajne problemy nastolatki, a że jest pod opieką dobrego psychologa, ze wszystkim sobie poradzą. Niestety, zachowania Ani są od dawna bardzo niepokojące, a w dodatku nastolatka wszystkich genialnie oszukuje! 

Budzyńscy w 1644 odcinku "M jak miłość" wpadną na pomysł, aby zabrać Anię z miasta i wpływu złego towarzystwa. Magda i Andrzej wywiozą córkę do siedliska, w nadziei, że tam odzyska spokój. Niestety, to co się będzie działo w głowie Ani, będzie poza wszelką kontrolą - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1644: Magda i Budzyński rozstaną się? To dla niego odejdzie od Andrzeja - ZDJĘCIA

Prawdę o Ani zdradzi Magdzie w 1644 odcinku Adam Warecki (Wojciech Świeściak), nauczyciel na punkcie którego nastolatka zupełnie oszalała. Jego zdaniem, Ania to genialna manipulantka, która potrafi oszukać wszystkich, nawet psychologa! 

Wyprawa Ani do siedliska w 1644 odcinku "M jak miłość" zakończy się tragicznie. Nastolatka znienawidzi Budzyńskich, za to że ją próbowali "uwięzić". Co gorsze, Ania ucieknie, zdobędzie leki psychotropowe i kompletnie naćpana pojawi się w domu Wareckiego! Ostatecznie to właśnie Adam zadzwoni do Budzyńskich z tragiczną informacją, że ich córka jest na oddziale intensywnej terapii w szpitalu.   

Po tej akcji Ania na pewno znajdzie się pod opieką psychiatry w "M jak miłość". Czy uda się zdiagnozować i wyleczyć zaburzenia osobowości 16-letniej pasierbicy Budzyńskich? W 1644 odcinku serialu będzie już pewne, że samo sobie nie poradzą. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1641: Anita po zdradzie Kamila straci pracę? Zapłaci wszystkim za oddanie Poli wyrodnej matce

M jak miłość, odcinek 1641 ZWIASTUN. Ania zamieni życie Budzyńskich w koszmar. Weronika podejdzie Anitę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany