M jak miłość, odcinek 1641: Anita po zdradzie Kamila straci pracę? Zapłaci wszystkim za oddanie Poli wyrodnej matce

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1641: Anita po zdradzie Kamila straci pracę? Zapłaci wszystkim za oddanie Poli wyrodnej matce

M jak miłość, odcinek 1641: Anita po zdradzie Kamila straci pracę? Zapłaci wszystkim za oddanie Poli wyrodnej matce

W 1641 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) po zdradzie Kamila (Marcin Bosak) może stracić wszystko! Jak zareaguje wściekły Gryc, kiedy dowie się, że za jego plecami ukochana ciocia Poli (Hania Nowosielska) oddała dziecko wyrodnej matce (Ewelina Kudeń-Nowosielska)? Zapewne Anita nie weźmie tego pod uwagę, kiedy podejmie decyzję o umożliwieniu spotkań Weroniki z Polą. W swoim pojęciu kochanka Kamila zrobi dobrze i odda córkę skruszonej mamusi. Wiele wskazuje na to, że zemsta Kamila będzie okrutna i Anita w 1641 odcinku "M jak miłość" straci nie tylko pracę w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek).

"M jak miłość" odcinek 1641 - poniedziałek, 28.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1641 odcinku "M jak miłość" Anita wywinie szokujący numer. Bez wiedzy Kamila oraz wbrew jego wyraźnej woli umożliwi spotkanie Poli z Weroniką! Anita da się podejść Weronice, że bardzo się zmieniła i zależy jej na odbudowaniu relacji z dzieckiem. Czyżby zapomniała, że wyrodna matka Poli siedziała w więzieniu za współudział w porwaniu swojej córki i Kamil ma pełne prawo obawiać się "powtórki z rozrywki"?

Jak pierwszy informował "Świat seriali" Anita w tajemnicy przed Kamilem wyśle Weronice SMS-a z informacją, kiedy zabiera Polę na plac zabaw. Wydarzy się to po wyraźnej odmowie Gryca, który nie dopuści do widzenia matki z córką poza wyznaczonym przed sąd terminem.   

- Jutro o piętnastej będę z Polą na placu zabaw - napisze Anita do Weroniki.

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1637: Marcin przedstawi Izie nową żonę. Chodakowska jeszcze mu pogratuluje - ZDJĘCIA

Nie ma takiej siły, żeby Kamil w 1641 odcinku "M jak miłość" nie dowiedział się o nielegalnym spotkaniu Weroniki z Polą. Gryc tak dobry kontakt z córką, że na pewno mała pochwali mu się, jak fajnie było na placu zabaw z mamusią.  Jak zareaguje Kamil na taką szokującą informację?

Jak pamiętamy, Kamil w "M jak miłość" potrafi być naprawdę nieprzyjemny. Kiedy ktoś "nadepnie mu na odcisk" jest zdolny do wszystkiego, aby zniszczyć wroga. Pola stała się dla Kamila najważniejszym człowiekiem pod słońcem, a od momentu porwania, ma "bzika" na punkcie jej bezpieczeństwa. Działanie Anity, choćby w najlepszej wierze, Gryc uzna za zdradę. W takiej sytuacji staranie, aby sekretarka straciła pracę w kancelarii, w której on pracuje, będzie tylko niewinnym początkiem zemsty, którą Kamil może zafundować Anicie. 

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2581: Syn Kępskiego odda mu wątrobę! Iwona straci prawo do wykonywania zawodu?

M jak miłość. "Drugie dziecko" w domu Kamila i Anity. Werner sprowadzi na rodzinę Gryca pecha
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze