M jak miłość, odcinek 1644: Patrycja straci pamięć po lekach?! Zostanie sama, zdana na łaskę Argasińskiego. Łukasz nie zdąży jej uwolnić zanim stanie się najgorsze

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1644: Patrycja straci pamięć po lekach?! Zostanie sama, zdana na łaskę Argasińskiego. Łukasz nie zdąży jej uwolnić zanim stanie się najgorsze

M jak miłość, odcinek 1644: Patrycja straci pamięć po lekach?! Zostanie sama, zdana na łaskę Argasińskiego. Łukasz nie zdąży jej uwolnić zanim stanie się najgorsze

Szokujący zwrot akcji w 1644 odcinku "M jak miłość"! Patrycja (Alżbeta Lenska) pod wpływem silnych leków psychotropowych, który faszeruje ją Argasiński (Karol Strasburger), może stracić pamięć! Ukochana Łukasza (Jakub Jóżefowicz) zostanie znów całkiem sama, zdana na łaskę podłego męża i okrutnej opierunki Bogny (Katarzyna Skolimowska). A oni już kompletnie odetną ją od świata! Wojciechowski ruszy do walki o kobietę swojego życia, ale wygląda na to, że już na wszystko będzie za późno. Bo Patrycja w 1644 odcinku "M jak miłość" zostanie poddana takiemu praniu mózgu, że zapomni nawet o tym, kogo tak naprawdę kocha, a Łukasz zacznie mieć poważne kłopoty z prawem...

"M jak miłość", odcinek 1644 - wtorek, 8.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Patrycja w 1644 odcinku "M jak miłość" straci pamięć? Takie mogą być skutki 3 czynników. Po pierwsze Argasiński zrobi z żony wariatkę i siłą ściągnie ją do domu, w którym następnie ją zamknie. Po drugie: mąż Patrycji nie wpuści do żony dosłownie nikogo, osobiście będzie stał na straży domowego więzienia. Po trzecie, tym razem Patrycja dostanie takie dawki psychotropów, że da sobie wszystko wmówić. Czy to oznacza, że Argasińska naprawdę zapomni, kogo tak naprawdę kocha i kto jest ojcem jest dziecka?

W 1644 odcinku "M jak miłość" Patrycja będzie miała podawane na zmianę psychotropy i kolejną gierkę "zatroskanego" męża. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Patrycja będzie coraz bardziej otępiała i bezwolna. Czy naprawdę straci także pamięć?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1644: Argasiński po uwięzieniu Patrycji wmówi jej, że urodzi jego dziecko! Odetnie żonę od świata - ZDJĘCIA

- Kochanie, jak się czujesz? - jak poinformował "Świat seriali" tymi słowami będzie budził Patrycję Argasiński w 1644 odcinku "M jak miłość".

W odpowiedzi Patrycja spuści wzrok i wzruszy tylko ramionami. 

- Przecież wiesz, że to dla ciebie najlepsze rozwiązanie. Dla ciebie... I dla naszego dziecka 

- To nie jest twoje dziecko - cicho zaprotestuje Patrycja bez żadnych emocji na twarzy.

- I znowu to samo. W kółko powtarzasz te bzdury, w które sama chyba nie wierzysz... Wczoraj już było lepiej, dziś znów jest gorzej... Ale nie martw się, będę przy tobie, będę cię wspierał... Przejdziemy przez to wszystko razem. Obiecuję... - zapewni Argasiński.

Patrycja w 1644 odcinku "M jak miłość" już więcej się nie odezwie. Odwróci się tylko twarzą do ściany, a po jej policzku polecą łzy. "Ukochany" mąż ściśnie ją za rękę i dopilnuje, aby w takim stanie otępienia trwała w nieskończoność.

Łukasz, zaalarmowany przez kuzynkę Patrycji  1644 odcinku "M jak miłość" pojedzie pod dom Argasińskich i spróbuje dostać się do środka, aby zobaczyć ukochaną. Jako pierwszy napisał o tym "Świat seriali"  - na progu "powita" Łukasza ordynator i nie będzie żartował. 

- Co pan tu robi? - warknie Argasiński. - Dlaczego nachodzi pan moją żonę? Proszę się stąd wynosić, bo wezwę policję! 

- Świetnie, niech pan to zrobi. Ciekawe, co powiedzą, kiedy okaże się, że zamknął pan Patrycję w domu, ubezwłasnowolnił... - Łukasz nie podda się bez walki. .

 - Pan oszalał, kolego? Dzwonię po patrol - odpowie mu Argasiński z podłym uśmieszkiem.

- Niech pan robi, co chce... Ja się stąd nie ruszę!

Tyle. że na co zda się bohaterstwo Łukasza w "M jak miłość", jeżeli policjanci spróbują przesłuchać Patrycję, a ona nie będzie pamiętała, jaka jest prawda?

Czytaj także: Barwy szczęścia, odcinek 2582: Tragedia Łukasza. Sprawdzą się złe przeczucia Kasi

M jak miłość, odcinek 1637: Tak Argasiński dowie się gdzie się ukryła Patrycja? Wyciągnie od Łukasza całą prawdę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze