M jak miłość, odcinek 1644: Magda dostanie ostrzeżenie od Wareckiego. To się wymknie spod kontroli kiedy zobaczy miłosne wiadomości! - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1644: Magda dostanie ostrzeżenie od Wareckiego. To się wymknie spod kontroli kiedy zobaczy miłosne wiadomości! - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1644: Magda dostanie ostrzeżenie od Wareckiego. To się wymknie spod kontroli kiedy zobaczy miłosne wiadomości! - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-03-03 14:39

W 1644 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zrozumie, że znalazła się w pułapce. Kiedy zostanie sama w siedlisku, u jej boku znów pojawi się Warecki (Wojciech Świeściak), a Budzyńska nie spodziewa się, że dostanie od Adama poważne ostrzeżenie. Zakochany w kobiecie nauczyciel chyba jeszcze nigdy nie był tak poważny. W 1644 odcinku "M jak miłość" sytuacja wymknie się spod kontroli, a Andrzej (Krystian Wieczorek) odejdzie od zmysłów. Jego rodzina jest w niebezpieczeństwie, a Adam nie odpuści. Tym razem pokusi się o mocny krok.

"M jak miłość", odcinek 1644 - wtorek, 8.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1644 odcinku "M jak miłość" Magda uzmysłowi sobie, że znalazła się w swego rodzaju pułapce. Nadal chodzi o dziwny trójkąt miłosny z nią, Wareckim i Anią (Gabriela Świerczyńska) w roli głównej. Nastolatka pozwala sobie na coraz więcej, a ostatnio w "M jak miłość" wylądowała nawet w szpitalu i to na własne życzenie, bo sama połknęła za dużo leków psychotropowych. 

- Ania rozgrywa sytuację pomiędzy Andrzejem, Martą, Magdą, to jest trochę zabawa w kotka i myszkę. Relacja pomiędzy Magdą a Anią to jest trudny temat. To jest temat dojrzewającej, szukającej siebie nastolatki, która jakoś wyjątkowo upatrzyła sobie Magdę - tłumaczy Anna Mucha w kulisach "M jak miłość". - Magda ma trochę związane ręce, bo inaczej jest w sytuacji, w której to jest twoje dziecko, a trochę jest inaczej w sytuacji, kiedy jesteś w patchworkowej rodzinie i to się jeszcze wszystko układa - dodaje aktorka. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1648: Franka po trzecim ataku obleśnego ojca Jaśka powie Pawłowi co jej zrobił Igor! - WIDEO, ZDJĘCIA

Magda w 1644 odcinku "M jak miłość" znajdzie się w siedlisku, gdzie Andrzej zostawi ją i Anię. Właśnie pod nieobecność prawnika zjawi się Adam, który przekaże Budzyńskiej niepokojące ostrzeżenie.

- W tym wszystkim jest jeszcze nauczyciel, który od początku zwraca uwagę, że sytuacja wymyka się spod kontroli  - przypomina Anna Mucha w kulisach "M jak miłość", a w 1644 odcinku "M jak miłość" Magda dostanie potwierdzenie, że Adam z pewnością ma dużo racji, bo mężczyzna pokaże jej bardzo śmiałe wiadomości, które dostaje od 16-latki.

- Twój głos jest taki seksowny! 

- Jesteś bardzo seksowny

- Nie mogę się doczekać, kiedy cię zobaczę

- Chciałabym żebyś tu był, żebyśmy mogli się przytulić i zasnąć - zacznie czytać Magda, kiedy Warecki pokaże jej szereg smsów od Ani.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2599: Sławka odnajdzie prawdziwego zabójcę Prota? Wszyscy będą przeciwko jej córce - ZDJĘCIA

- Warecki rozmawia z Magdą o Ani, bo wie, że może będzie bardziej obiektywna niż Budzyński, bo jednak Budzyński chce być jak najdalej Wareckiego, bo to są same kłopoty - tłumaczy serialowy Adam w kulisach "M jak miłość". W 1644 odcinku "M jak miłość" natomiast, Adam przekaże Magdzie ostrzeżenie przed bardzo niebezpiecznymi działaniami Ani.

- Myślę, że Ania ma poważny problem ze sobą... Z samoakceptacją, z poczuciem własnej wartości... Coś tam jest bardzo nie tak. I mówię to tobie, nie jej ojcu, bo zakładam, że będziesz bardziej obiektywna - powie nauczyciel w 1644 odcinku "M jak miłość". - Wiem, że Ania ma problemy. Ale chodzi na terapię, jest pod opieką psychologa... - stwierdzi Magda. - Pytanie, na ile jest z nim szczera. Ania jest bardzo inteligentna, potrafi się świetnie kryć, manipulować... Jeśli będzie chciała, każdego bez problemu wyprowadzi w pole. Nawet dobrego psychologa - doda Warecki dla podtrzymania swoich słów.

Szybko się okaże, że Adam na rację, bo nastolatka usłyszy jego słowa i wywinie ojcu i Magdzie kolejny numer. Nie zapowiada się, żeby Ania wreszcie przejrzała na oczy.

M jak miłość. Ania zamieni życie Magdy i Andrzeja Budzyńskich w koszmar
Najnowsze