Barwy szczęścia, odcinek 2599: Sławka odnajdzie prawdziwego zabójcę Prota? Wszyscy będą przeciwko jej córce - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2599: Sławka odnajdzie prawdziwego zabójcę Prota? Wszyscy będą przeciwko jej córce - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2599: Sławka odnajdzie prawdziwego zabójcę Prota? Wszyscy będą przeciwko jej córce - ZDJĘCIA

W 2599 odcinku "Barw szczęścia" Sławka (Ewelina Serafin) zrobi wszystko, aby wciągnąć Jowitę (Magdalena Żak) z więzienia! Młoda Jezierska zostanie aresztowana za zabójstwo byłego kochanka, Prota (Andrzej Michalski) i wszyscy będą przeciwko niej. Ale matka nie odpuści i spróbuje sama znaleźć prawdziwego mordercę, aby oczyścić dobre imię córki i przywrócić jej wolność. Co ustali Sławka w swoim prywatnym śledztwie w 2599 odcinku "Barw szczęścia"? Kto tak naprawdę zabije Prota? Czy Jowita wyjdzie z więzienia? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z dramatycznych wydarzeń!

"Barwy szczęścia" odcinek 2599 - środa, 23.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2599 odcinku "Barw szczęścia" Jowita będzie już 2 odcinek siedziała w więzieniu, podejrzewana o zabójstwo. Sławka jako jedyna będzie wierzyła w niewinność córki i postawi się całemu światu, aby dziecko uratować! Nie będzie jej łatwo - wszystkie dowody i poszlaki będą wskazywały na to, że Jowita zabiła Prota i nic z tego nie pamięta. Czy Jezierska znajdzie prawdziwego zabójcę i oczyści dobre imię córki? 

Od momentu aresztowania Jowity w 2598 odcinku "Barw szczęścia" Sławka poprosi o pomoc Natalię i razem będą próbowały wyciągnąć Jowitę z więzienia. Niestety, zgromadzony przez policję materiał i dziwne zachowanie młodej Jezierskiej będą świadczyły przeciwko niej. Czy w 2599 odcinku serialu Sławka znajdzie własne dowody i prawdziwego zabójcę?

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2593: Prawdziwa matka Tadzia zabierze Bożenie i Brunowi dziecko! To Rafał Zaborski ją naśle - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odc. 2598: Jowita (Magdalena Żak)

i

Autor: Artrama

W 2599 odcinku "Barw szczęścia" Sławka wybierze się na miejsce zbrodni O dziwo spotka tam Sergiusza (Mateusz Burdach), dokładnie w tym miejscu, w którym znaleziono zwłoki Prota. Przyjaciel zamordowanego będzie przekonany, że Jowita jest winna!

Jezierska w 2599 odcinku "Barw szczęścia" postanowi, że odnajdzie prawdziwego zabójcę za wszelką cenę. Czy jej się to uda? Przekonamy się 23 marca w TVP2! 

Nie przegap: M jak miłość. Ostateczny wybór Patrycji. Podejmie decyzję czy zostanie z Argasińskim, czy odejdzie z Łukaszem - WIDEO, ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2599: Jowita (Magdalena Żak)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia. Józek nie da się podejść matce Julity! Wygarnie Urszuli co zrobiła jego córce
Najnowsze