Barwy szczęścia, odcinek 2593: Prawdziwa matka Tadzia zabierze Bożenie i Brunowi dziecko! To Rafał Zaborski ją naśle

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2593: Prawdziwa matka Tadzia zabierze Bożenie i Brunowi dziecko! To Rafał Zaborski ją naśle

Barwy szczęścia, odcinek 2593: Prawdziwa matka Tadzia zabierze Bożenie i Brunowi dziecko! To Rafał Zaborski ją naśle - ZDJĘCIA

2022-03-01 16:46

W 2593 odcinku "Barwy szczęścia" prawdziwa matka Tadzia (Józio Trojanowski) zniszczy wszystko, o co ta walczyli Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek). Stańscy ledwo co stali się prawnymi opiekunami dziecka, ale nie nacieszą się rodzicielstwem. Wszystko w 2593 odcinku "Barwy szczęścia" zniszczy tajemnicza Ada (Kamila Janik) i jej nagłe olśnienie, że chce być matką dla biologicznego synka. Dość szybko się okaże, że w całej sprawie "macza palce" Rafał Zaborski (Wojciech Solarz). Były wspólnik Bruna aż tak chce odegrać się na Stańskim, że zniszczy wszystko, co ten kocha najbardziej na świecie?

"Barwy szczęścia" odcinek 2593 - wtorek, 15.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2593 odcinku "Barwy szczęścia" Stańscy przeżyją prawdziwy dramat. Tak się starali, by Tadzio stał się ich synem i walczyli o to naprawdę zaciekle i długo. W końcu nadszedł upragnionym moment, a chłopczyk ma najlepszą opiekę. Co prawda, Bożena stała się nieco przewrażliwiona, co potwierdzi się w 2593 odcinku "Barwy szczęścia",  kiedy dojdzie do małej kłótni z Amelią (Stanisława Celińska). Jak podaje "Świat Seriali" właśnie wtedy Stańska zwróci jej uwagę, by babcia nie rozpieszczała wnuka i nie częstowała go słodyczami. 

- Słodkie przekąski nie są odpowiednie dla dzieci w tym wieku - oburzy się Bożena. - Rocznemu dziecku ciastka naprawdę nie są potrzebne do szczęścia - doda, a Amelia zaznaczy, że i tak ma zamiar rozpuszczać wnuczka. - Jako matka cię nie rozpieszczałam, to przynajmniej jego trochę... - skwituje seniorka i nikt nie przewidzi, że to najmniejszy z kłopotów. 

Zobacz zdjęcia biologicznej matki Tadzia w GALERII ZDJĘCIA>>>

W 2593 odcinku "Barwy szczęścia" Stańscy nie zauważą, że śledzi ich młoda kobieta. Jak podaje "Świat Seriali", tajemnicza Ada zaatakuje wózek z Tadziem w środku, kiedy Bożena oddali się na chwilę, by wyrzucić śmieci. 

- Ależ ty śliczny... Piękny mój syneczek - powie kobieta w 2593 odcinku "Barwy szczęścia", a Bożena natychmiast ją odsunie. - Co pani robi? - zapyta ze zdenerwowaniem Stańska, po czym usłyszy, że ma do czynienia z biologiczną matką chłopczyka! Stańska szybko ucieknie z wózkiem do hotelu, gdzie opowie wszystko Brunowi. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1643: Piotrek podczas operacji Kingi dostanie ataku. Tylko Marysia będzie mogła mu pomóc - ZDJĘCIA

Stańscy w 2593 odcinku "Barwy szczęścia" zaczną szukać winnego całej sytuacji, bo przecież ktoś musiał podać Adzie informacje o Tadziu, gdzie przebywa i pod czyją opieką. Powoli zacznie wychodzić na jaw, że za wszystko może być odpowiedzialny Rafał! Były wspólnik Bruna, chcąc zemścić się na dawnym koledze, zamieni życie Stańskich w piekło. Bożena i jej mąż nie będą mogli czuć się bezpiecznie, tym bardziej, że niebawem w "Barwy szczęścia" okaże się, że Ada ma konkretne zamiary i nagle sobie przypomniała o synku, który przez nią ma syndrom FAS. Stańskich czeka niemała walka o syna. 

Barwy szczęścia. Kępski po przeszczepie wątroby złoży synowi ważną obietnicę
Najnowsze