M jak miłość, odcinek 1644: Łukasz oskarży Argasińskiego o uwięzienie Patrycji! Nie przewiedzi najgorszego - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1644: Łukasz oskarży Argasińskiego o uwięzienie Patrycji! Nie przewiedzi najgorszego - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1644: Łukasz oskarży Argasińskiego o uwięzienie Patrycji! Nie przewidzi najgorszego - ZDJĘCIA

2022-03-04 8:19

W 1644 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) stanie na skraju wytrzymałości i będzie miał dość brania udziału w perfidnej grze, którą steruje Argasiński (Karol Strasburger). Jerzy zawsze jest o krok przed Wojciechowskim, ale synowi Marty (Dominika Ostałowska) skończy się cierpliwość. W 1644 odcinku "M jak miłość" na jaw wyjdą nowe fakty, a Łukasz dostanie dowód, że nie wariuje, a ma rację i Patrycja (Alżbeta Lenska) jest więziona. W końcu weźmie się za prawdziwe uwolnienie ukochanej, ale nie przewidzi najgorszego.

"M jak miłość", odcinek 1644 - wtorek, 8.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1644 odcinku "M jak miłość" do Łukasza dotrze coraz więcej informacji, że ma rację, a Patrycja jest więziona, szantażowana i otumaniana przez Argasińskiego. Do tej pory trudno było walczyć z dobrym imieniem ordynatora, ale do odkrycia prawdy przyczyni się m.in. kuzynka Patrycji  - Dominika Krakowska (Magdalena Bocianowska), która skontaktuje się z prowadzącym śledztwo Karskim (Krzysztof Kwiatkowski) i powie mu, że kuzynka znów wylądowała w domu oprawcy. Niedługo potem kobieta osobiście spotka się z Łukaszem- Patrycja jest więźniem we własnym domu, musi jej pan pomóc - wyjawi Dominika, co napędzi Wojciechowskiego do działania.

- Łukasz czuje, że nie oszalał. Osoby trzecie, które dołączają się do tego całego wariactwa potwierdzają jego hipotezy - mówi Jakub Józefowicz w kulisach "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1648: Franka po trzecim ataku obleśnego ojca Jaśka powie Pawłowi co jej zrobił Igor! - WIDEO, ZDJĘCIA

W 1644 odcinku "M jak miłość" Łukasz weźmie się za działanie, a nie wieczne zamartwianie się o los ukochanej. Niestety chyba przesadzi, bo kiedy wkrótce uda się pod dom Argasińskich i znajdzie dziwny sposób, by wydostać stamtąd Patrycję. Uzna, że podpali liście i w ten sposób mieszkańcy będą zmuszeni się ewakuować. W 1644 odcinku "M jak miłość" Argasiński wpadnie w szał i szybko zareaguje na pomysł chłopaka. 

- Co pan tu robi? - zapyta wściekły ordynator na widok kochanka żony. - Dlaczego nachodzi pan moją żonę? Proszę się stąd wynosić, bo wezwę policję! - doda złowrogo. - Świetnie, niech pan to zrobi. Ciekawe, co powiedzą, kiedy okaże się, że zamknął pan Patrycję w domu, ubezwłasnowolnił... - powie Łukasz do lekarza i pokaże, że się go nie boi. - Pan oszalał, kolego? Dzwonię po patrol - powtórzy ordynator i nie będzie wyglądał, jakby żartował. - Niech pan robi, co chce... Ja się stąd nie ruszę - powie ostentacyjnie Łukasz. Wiadomo już, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" Patrycja stanie przed poważnym wyborem między pozostaniem z Jerzym, a ucieczką z ukochanym. Nastąpi szokujący zwrot akcji. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2599: Sławka odnajdzie prawdziwego zabójcę Prota? Wszyscy będą przeciwko jej córce - ZDJĘCIA

M jak miłość. Łukasz odbije Patrycję z domu potwora Argasińskiego? Mściwy ordynator zrobi wszystko, żeby go załatwić
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze