M jak miłość, odcinek 1642: Iza wpadnie w sidła kolejnego zboczeńca! Napalony Mikucki złoży jej podejrzaną propozycję

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1642: Iza wpadnie w sidła kolejnego zboczeńca! Napalony Mikucki złoży jej podejrzaną propozycję

M jak miłość, odcinek 1642: Iza wpadnie w sidła kolejnego zboczeńca! Napalony Mikucki złoży jej podejrzaną propozycję

2022-02-24 13:11

W 1642 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) znajdzie się na celowniku kolejnego zboczeńca, który będzie w stanie przekupić ją każdymi możliwymi sposobami i namówić do zdrady Marcina (Mikołaj Roznerski)! Dochodzenie detektywistyczne Chodakowskiego wymknie się spod kontroli, a Mikucki (Piotr Kazimierzczak) przekroczy granicę. W 1642 odcinku "M jak miłość" zlekceważy Marcina i w obrzydliwy sposób zacznie nagabywać Izę. Chodakowska znów doświadczy powtórki tego, co przeżywała względem Bosackiego (Dariusz Kordek) i jego chorej obsesji na jej punkcie?

"M jak miłość", odcinek 1642 - wtorek, 1.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1642 odcinku "M jak miłość" Iza znajdzie się pod ostrzałem kolejnego natręta, który został oczarowany jej wdziękiem i urodą. Trzeba przyznać, że ukochana Marcina to piękna kobieta i nic dziwnego, że podziwiają ją mężczyźni. Niestety Iza przyciąga też wiele groźnych i szemranych typów, jak chociażby niedawna sprawa z Bosackim, który niemal rozbił małżeństwo Chodakowskich! Niebawem w "M jak miłość" Marcin nadal będzie starał się rozpracować tajemnicę Mikuckiego, bo przecież po to właśnie zatrudnił się w jego firmie. Mężczyzna uda, że proponuje podwójną randkę, ale tylko po to, by zbliżyć się do Izy!

- Umawialiśmy się na podwójną randkę, pamiętasz? Nie przyjmuję odmowy. Znalazłem świetną knajpę, 18 może być? - rzuci Mikucki, który tylko czeka, by znów zobaczyć Izę. Chodakowski postanowi udać, że boi się, iż jego żona domyśli się prawdy o kochance. Przypomnijmy, że na potrzeby śledztwa Marcina, Iza udaje kochankę swojego męża, a on ma niby inną rodzinę.  - Słuchaj, może jednak sobie odpuśćmy, bo obawiam się, że żona się czegoś domyśli, a potem będą problemy... - rzuci Marcin. - Dyskrecja zapewniona, więc proszę zrób mi uprzejmość i dzwoń do Izy. Najlepiej teraz, zaraz! No dzwoń, polecenie szefa! - powie Mikucki i wyrwie Chodakowskiemu telefon, kiedy ten zadzwoni do Izy. W końcu dojdzie do kolacji, na którą liczy Mikucki. 

Przeczytaj: M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany - WIDEO

Mikucki w 1642 odcinku "M jak miłość" nie oderwie wzroku od Izy, kiedy cała czwórka siądzie w restauracji. Zacznie pożerać wzrokiem żonę Marcina, która nadal będzie udawała jego kochankę. Także partnerka Mikuckiego żywo zainteresuje się Marcinem. Sytuacja w knajpie stanie się mocno niekomfortowa, a Mikucki przekroczy granicę, kiedy wieczorem zadzwoni do Izy z dwuznaczną propozycją.

- Ciągle o tobie myślę i mam nadzieję na twój autograf - powie Mikucki w 1642 odcinku "M jak miłość" . - Ok, a skąd masz mój numer? - zapyta Chodakowska, ale nie uzyska odpowiedzi. - Pora jest późna, więc nie będę przedłużał... Umówi się ze mną, Marcin o niczym się nie dowie, nigdy! - powie pewny siebie Mikucki, ale nie przewidzi, że całą rozmowę słyszy Marcin. Chodakowski nieźle się zdenerwuje na taki podryw, jaki Mikucki zafunduje Izie. Wygląda na to, że kolejny zboczeniec napalił się na piękną kobietę i nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu. 

Przeczytaj: Dawid z M jak miłość naprawdę jest dużo starszy! Iwo Wiciński gra 13-latka, ale tak ukrywają różnicę wieku - ZDJĘCIA

M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze