M jak miłość, odcinek 1637: Oto nowa rodzina Marcina! Oszuka wszystkich dla dobra śledztwa - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1637: Oto nowa rodzina Marcina! Oszuka wszystkich dla dobra śledztwa - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1637: Oto nowa rodzina Marcina! Oszuka wszystkich dla dobra śledztwa - ZDJĘCIA

W 1637 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie miał drugą rodzinę! Dokładnie tak to będzie wyglądało w nowej pracy Chodakowskiego. Na jego biurku stanie rodzinne zdjęcie, ale nie będzie na nim Izy (Adriana Kalska), Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska), tylko zupełnie obcy ludzie! Sam Marcin też zmieni się nie do poznania - "elegancik" w okularach to już nie jest ten sam detektyw, którego pokochali fani. Co się stanie? Dlaczego Marcin w 1637 odcinku "M jak miłość" tak się zmieni? Kim okaże się kolejna żona Chodakowskiego? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1637 - poniedziałek, 14.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Sensacyjne odkrycie w 1637 odcinku "M jak miłość"! Marcin zatrudni się w nowej firmie i pokaże wszystkim zupełnie inną rodzinę, niż tą którą znamy! Dlaczego na fotografii Chodakowskiego na biurku nie będzie jego ZDJĘĆ z Izą i ich dziećmi, tylko zupełnie obca blondynka i jej potomstwo? Zobacz drugą rodzinę Marcina w GALERII ZDJĘĆ

Zacznie się od tego, że w 1637 odcinku "M jak miłość" firma Marcina i Jakuba dostanie zupełnie nowe zlecenie. To będzie sprawa z tzw. "wyższej" półki - przestępstwo gospodarcze na wielką skalę to sporo wyzwanie dla detektywów. Marcin rzuci się w wir śledzenia dyrektora dużej firmy, podejrzanego o współpracę z konkurencją i działanie na szkodę spółki. Ale sprawa okaże się skomplikowana i Chodakowski będzie musiał nawet zmienić tożsamość, aby dostać się w pobliże podejrzanego. Stąd jego okulary i elegancki garnitur na co dzień. Tylko dlaczego na jego biurku stanie ZDJĘCIE obcej rodziny?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1641: Anita wyda Polę jej matce Weronice. Tak ukochana Gryca załatwi go za jego plecami - ZDJĘCIA

W 1637 odcinku "M jak miłość" Chodakowski zostanie informatykiem, bezpośrednim podwładnym podejrzanego dyrektora, Krzysztofa Mikuckiego (Piotr Kazimierzczak). 

Uspokajamy: to właśnie przed Mikuckim Marcin w 1637 odcinku "M jak miłość" urządzi "cyrk" z fałszywą rodziną. Chodakowski w ten sposób będzie budował zupełnie nową tożsamość, aby być jak najbliżej nowego szefa! Dokąd go to doprowadzi?

- No, no, no, piękna rodzinka, jak z obrazka - skomentuje zdjęcie blondynki z nieznanymi dziećmi, stojące na biurku Marcina Mikucki. 

Niestety, pomimo tak starannie spreparowanej "nowej" osoby informatyka, którego będzie udawał Marcin, śledztwo w pewnym momencie 1637 odcinka "M jak miłość" dojedzie do ściany. A Iza będzie musiała udawać kochankę męża, czym zwróci na siebie uwagę Mikuckiego. Zapowiada się na długie i ciężkie śledztwo!

Czytaj koniecznie: Stulecie Winnych 4 sezon. Ostatnie zdjęcia Andzi i Stanisława. Po ich śmierci wszyscy będą płakać – WIDEO, ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze