M jak miłość, odcinek 1636: Podejrzana przyjaciółka Ani weźmie się za Budzyńskiego! Córka Andrzeja spali się ze wstydu

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1636: Podejrzana przyjaciółka Ani weźmie się za Budzyńskiego! Córka Andrzeja spali się ze wstydu

M jak miłość, odcinek 1636: Podejrzana przyjaciółka Ani weźmie się za Budzyńskiego! Córka Andrzeja spali się ze wstydu

2022-02-08 20:36

W 1636 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) zrobi ogromne wrażenie na przyjaciółce Ani (Gabriela Świerczyńska), która zmieni się nie do poznania. Córka Budzyńskiego odwróci się od wszystkich, zmieni styl na wyzywający i zacznie udawać wielką dorosłą. 16-latka będzie pod wrażeniem Zuzy (Amelia Zawadzka), która wyprawi imprezę w swoim domu. Właśnie tam w 1636 odcinku "M jak miłość" podjedzie Andrzej, żeby ratować córkę. Kidy Zuza zobaczy prawnika nie powstrzyma się i od razu skomentuje jaki jest przystojny. Ania spali się ze wstydu na wieść, że ojciec tak podoba się przyjaciółce.

"M jak miłość" odcinek 1636 - wtorek, 8.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1636 odcinku "M jak miłość" Andrzej wścieknie się, bo nie da rady dogadać się z Anią. Córka zmieni się nie do poznania i przestanie kogokolwiek słuchać. Odwróci się nawet od Basi, z którą postanowi porozmawiać Budzyński, by jakoś zapanować nad Anią. Córka Pawła (Rafał Mroczek) nie będzie skora do współpracy, a mało tego przekaże, że nawet nie ma kontaktu z Anią, bo ta wybrała inne towarzystwo.

- A tę jej koleżankę znasz? - zapyta prawnik w 1636 odcinku "M jak miłość". - To jest Zuza z innej klasy, ale wiem tyle, że lubi się zabawić - powie niepokojące słowa Basia. - Ania mówiła, że wybiera się na imprezę, pomożesz mi? - zapyta Andrzej, a Basia ostatecznie poda mu adres, pod którym odbywa się domówka dla bogaczy. Budzyński podjedzie na miejsce i przyłapie Anię z kieliszkiem w ręku. Kidy wysiądzie z samochodu zrobi wielkie wrażenie na Zuzi, która od razu zwróci uwagę na przystojnego ojca koleżanki. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1638: Rewolucja u Franki i Pawła po ślubie! Czeka ich smutne pożegnanie z córką Basią - ZDJĘCIA

W 1636 odcinku "M jak miłość" Zuza nie oderwie wzroku od Andrzeja, który zrobi na niej ogromne wrażenie w garniturze i wysiadając z dobrego auta. Ani zrzednie mina, kiedy zobaczy ojca. - O mój Boże, naprawdę przyjechał po mnie na imprezę? - zapyta sama siebie, kiedy zobaczy tatę. - Kto? - dopyta Zuza gapiąc się na nadchodzącego Andrzeja. - Mój ojciec - powie zażenowana Ania w 1636 odcinku "M jak miłość". - To jest twój staruszek? - zdziwi się Zuza, która nie oderwie wzroku od przystojnego prawnika. 

Przeczytaj: Mikołaj Roznerski stracił pracę w serialu! Czy z M jak miłość też zniknie?

- Fajny - skomentuje Zuza w 1636 odcinku "M jak miłość", a Ania nie uwierzy, że jej ojciec naprawdę spodobał się przyjaciółce. - Weź, nie gadaj głupot - poprawi ją. - Serio, jaki zmartwiony - zauważy Zuza i nie przestanie lustrować Andrzeja. Niestety Budzyński nie będzie skory do flirtów, bo od razu weźmie córkę na stronę i rozkręci jej aferę. 

- Na twojej stronie zobaczyłem taki filmik, możesz mi powiedzieć, co to jest? - zapyta się Andrzej i pokaże Ani wideo, na którym pije alkohol z Zuzą (Amelia Zawadzka) - Serio robisz mi taką aferę, bo wypiłam jeden kieliszek wina? - zapyta się Ania, obróci się na pięcie i odejdzie. Budzyński nie odpuści i każe dziewczynie ze sobą porozmawiać. - Wszystkich klientów odwołałem - powie Budzyński, dając córce znać, że jest dla niego najważniejsza. - Oj, dziękuję, wzruszyłam się, że wpisałeś mnie w swój grafik, coś jeszcze? - rzuci chamsko Ania i nie dojdzie do porozumienia. 

M jak miłość odcinek 1635 ZWIASTUN. Dawid znów złamie Basi serce. Napad na Józefa Modrego. Mąż Oli zacznie jej grozić
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze