M jak miłość, odcinek 1635: Ula wywęszy, że Ola podaje Tadeuszowi narkotyki! Chodzi tylko o seks?

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1635: Ula wywęszy, że Ola podaje Tadeuszowi narkotyki! Chodzi tylko o seks?

M jak miłość, odcinek 1635: Ula wywęszy, że Ola podaje Tadeuszowi narkotyki! Chodzi tylko o seks?

W 1635 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) wyczuje spisek - czy Ola (Justyna Karłowska) naprawdę podaje Tadeuszowi (Bartłomiej Nowosielski) narkotyki? Żona Bartka (Arkadiusz Smoleński) zacznie podejrzewać jakieś dziwne działania obserwując własnego męża. On po całym dniu pracy ledwo ma siłę się odezwać. Za to Ola po spotkaniach z Tadeuszem kwitnie! Czy Ula będzie miała rację rację w 1635 odcinku "M jak miłość" i Ola naprawdę stosuje jakieś nielegalne środki, żeby usidlić Kiemlicza? A może chodzi jej tylko o dobry seks? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1635 - poniedziałek, 7.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1635 odcinku "M jak miłość" uczucie między Tadeuszem i Olą będzie kwitło. Nic nie będzie zapowiadało dramatu, który wydarzy się zaledwie 5 odcinków później. Tadeusz dostanie od Oli kosza, a ona wyjedzie ze swoim - ukrywanym dotąd - mężem (Paweł Paprocki) w świat.

I chyba tylko Ula w 1635 odcinku "M jak miłość" nie do końca uwierzy w obrazek szczęśliwej rodzinki Tadeusza i Oli. Lisiecka wybierze się na spacer z Olą i dziećmi i spróbuje dowiedzieć się czegoś więcej, o co tak naprawdę chodzi ślicznej sąsiadce. Przy tej okazji Ula postawi pewną ryzykowną tezę... Jak zareaguje Ola?

Zobacz koniecznie: Na dobre i na złe, odcinek 835: Szokujący zwrot w sprawie śmierci Piotra Gawryło! Nie umarł tylko porzucił rodzinę

- No co? Dlaczego mi się tak przyglądasz? - zapyta uśmiechnięta Ola Ulę. 

- No kwitnąco wyglądasz, pięknie po prostu - zauważy Ula i doda: - Miłość robi swoje...

- Ula, ja tak się bałam tej przeprowadzki - Ola szybko spróbuje zmienić temat. - Wiesz, że będzie jak zwykle, że nie będziemy umieli się dogadać... A tymczasem: cudownie!

Ula jednak nie pozwoli się Oli zagadać w 1635 odcinku "M jak miłość". I po chwili milczenia, niżby w żartach pociągnie temat i postawi pewną ryzykowną tezę, dotykając istoty problemu, czyli seksu.  

- Nie wiem, jak wy to robicie. My po prostu po całym dniu pracy, opieki nad Kalinką wracamy do domu i Bartek zasypia na stojąco. Seks to w ogóle stał się wspomnieniem. Ja myślałam, że wszyscy rodzicie tak mają... - Ula weźmie Olę pod włos. - Powiedz, na czym wy tam jedziecie, to ja też Bartkowi zacznę dorzucać do herbaty...

- Co? - Ola nie odpowie, tylko wybuchnie śmiechem.

Czytaj także: M jak miłość. Pierwsza rozmowa Patrycji z Łukaszem po ucieczce. Powie mu gdzie się ukryła przed Argasińskim? – WIDEO

M jak miłość odcinek 1635 ZWIASTUN. Dawid znów złamie Basi serce. Napad na Józefa Modrego. Mąż Oli zacznie jej grozić
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze