M jak miłość, odcinek 1635: Napad na Józefa Modrego! Bezwzględna siostrzenica zrobi z niego wariata - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1635: Napad na Józefa Modrego! Bezwzględna siostrzenica zrobi z niego wariata - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1635: Napad na Józefa Modrego! Bezwzględna siostrzenica zrobi z niego wariata - ZDJĘCIA

W 1635 odcinku "M jak miłość" życie Józefa Modrego (Stefan Friedmann) znajdzie się w niebezpieczeństwie! Wszystko za sprawą wyrodnej siostrzenicy, która wyjdzie z więzienia i napadnie na dom staruszka! Józef zacznie tak bardzo się bać, że uwierzy w swoje szaleństwo! W 1635 odcinku "M jak miłość" powtórzy się sytuacja z czasów, kiedy nad Modrym znęcała się opiekunka Ola (Magdalena Rembacz) - ona również wmówiła mu, że traci zmysły. Czy Jagoda (Katarzyna Kołeczek) okaże się równie okrutna - zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ i sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość", odcinek 1635 - poniedziałek, 7.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1635 odcinku "M jak miłość" Józef Modry wpadnie w panikę, bo będzie przekonany, że oszalał! W jego domu będzie obecna jakaś osoba, drzwi zastani otwarte, a z lodówki zniknie jedzenie. Staruszek będzie przekonany, że traci już pamięć i zmysły, a my będziemy wiedzieli, że za tym wszystkim stoi żywa osobą! Co gorsze znów piękna, młoda blondynka zawładnie życiem Modrego. Czy okaże się jeszcze gorsza, niż psychopatka Ola?

O tym, że Jagoda wtargnie do życia Józefa w 1635 odcinku "M jak miłość" pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ. Modry o mało nie dostanie zawału serca, kiedy zorientuje się, że w jego domu ktoś się ukrywa w ciemności! 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1640: Nagły koniec miłości Oli i Tadeusza. Zostawi go kiedy wróci jej mąż Darek - ZDJĘCIA

- Halo! Jest tu kto?! - będzie krzyczał przerażony Józef po wejściu do otwartego domu.

Modry w 1635 odcinku "M jak miłość" natychmiast wykręci numer ratunkowy. Kiedy usłyszy głos dyspozytorki powie drżącym głosem: - Chyba ktoś się włamał do mnie - i poda swój adres. 

I w tym momencie 1635 odcinka "M jak miłość" Modry usłyszy za plecami tajemniczy, kobiecy głos.

- Powiedz, że to pomyłka i rozłącz się!

- A przepraszam, to sąsiad przyszedł na partyjkę, przepraszam - Józef wykona polecenie. - W mieszkaniu nie ma nic cennego! - zacznie krzyczeć jeszcze bardziej przerażony staruszek. 

- A teraz powoli odwróć się w moją stronę - usłyszy kolejne polecenie. 

Jak będzie wyglądało powitanie Modrego z jedyną żyjącą krewną? Przekonamy się już w q1635 odcinku "M jak miłość"! 

Nie przegap: M jak miłość. Argasiński odnajdzie Patrycję po tym jak urodzi syna Łukasza. Nie pozwoli jej być z Wojciechowskim - WIDEO

Najnowsze