M jak miłość, odcinek 1633: Olek zostawi ciężarną Anetę tuż przed porodem? Dostanie propozycję nie do odrzucenia

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1633: Olek zostawi ciężarną Anetę tuż przed porodem? Dostanie propozycję nie do odrzucenia

M jak miłość, odcinek 1633: Olek zostawi ciężarną Anetę tuż przed porodem? Dostanie propozycję nie do odrzucenia

2022-01-12 10:24

W 1633 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) za nic nie przyzna się żonie, że wkrótce może znaleźć się poza granicami Polski, bo dostał propozycję, która zmieni jego życie na zawsze. Okaże się, że Aneta (Ilona Janyst) sama ma sekret, o którym nie mówi mężowi, ale on przebije wszystko. W 1633 odcinku "M jak miłość" Chodakowska przez przypadek odkryje plany Olka, które mają się nijak do jej nowej sytuacji życiowej. Przecież za chwilę zostanie mamą, a okaże się, że mąż dostał bardzo intratną propozycję, ale by z niej skorzystać, musi zniknąć!

"M jak miłość" odcinek 1633 - poniedziałek, 31.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1633 odcinku "M jak miłość" Olek nie przyzna się słowem, że ma w zanadrzu wielkie plany i propozycję nie do odrzucenia. Wie dobrze, że zaraz zostanie tatą i to po raz pierwszy! Ciężarna Aneta nie najlepiej znosi ciążę, a nowa informacja ją zaszokuje. W 1633 odcinku "M jak miłość" pójdzie do kliniki odwiedzić męża, a na miejscu odkryje tajemnicę Chodakowskiego. To Argasiński (Karol Strasburger) wygada się przed kobietą, że Olek ma plany wyjazdu, a Jerzy gorąco poprze ortopedę.

- Doszły mnie słuchy, że dostał pan ciekawą propozycję zawodową z Wiednia? - zacznie ordynator, który nie będzie świadomy, że Aneta nic nie wie. - To jeszcze nic pewnego... - rzuci Olek i zawstydzi się, że temat wypłynął przy ciężarnej żonie. - Rozumiem, ale nie ukrywam, że dla naszej kliniki to byłaby wielka strata. Proszę to sobie jeszcze przemyśleć, porozmawiać z żoną... - doda Argasiński, popierając pomysł zniknięcia Olka za granicą. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1633: Aneta i Olek wyjadą z Polski! Pożegnają się z Chodakowskimi i odejdą z serialu - ZDJĘCIA

W 1633 odcinku "M jak miłość" Aneta od razu podchwyci temat, o którym nie miała dotąd pojęcia. - Co to za propozycja?! I dlaczego ja nic o tym nie wiem? - zapyta się w swoim stylu Chodakowska. - Kiedy miałeś zamiar mi o tym powiedzieć?... I czy w ogóle? - doda zaskoczona. - Kotku... Nie powiedziałem ci, bo to jest bardzo wstępna propozycja, wszystko palcem po wodzie pisane, nie wiadomo, czy w ogóle coś z tego wyjdzie... - zacznie się bronić Olek, bo uzna, że wpadł w niezłe tarapaty. - A jeśli tak, to rozumiem, że dasz nogę do Wiednia? I zostawisz swoje dziecko i jego matkę na pastwę losu?! - zapyta ciężarna, ale o dziwno nie będzie wielce zła, a raczej lekko rozbawiona całą sytuacją. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1634: Ślub Pawła i Franki. Majka tego nie przeżyje! - ZDJĘCIA

Olek w 1633 odcinku "M jak miłość" zacznie się tłumaczyć, bo znajdzie się w sytuacji bez wyjścia. Z jednej strony wielka zawodowa szansa, z drugiej ciężarna żona. - To kuszące, przyznaję, ale... Po pierwsze, podejrzewam, że nie pożyłbym długo... Matka mojego dziecka na pewno nie puściłaby mi tego płazem - podsumuje swoją sytuację lekarz. - Dawniej byłem wolnym, niezależnym singlem i wtedy pewnie już bym podpisywał kontrakt... Ale teraz coś mi się przestawiło w głowie i wygląda na to, że zostałem... pantoflarzem - wyzna szczerze Chodakowski. Ku jego zdziwieniu, Anetę zaciekawią plany wyjazdowe i będzie gotowa zaproponować mężowi, że przeprowadzi się do Wiednia razem z nim. Ona też będzie miała swoją tajemnicę i nie przyzna się, że narobiła trochę długów i dodatkowe pieniądze na pewno im się przydadzą. 

- Postaw im swoje warunki. Jak urodzę, pojedziemy wszyscy, we trójkę. Ty będziesz operował, a ja będę spacerować z dzieckiem nad pięknym modrym Dunajem... - zacznie snuć plany Aneta. - Obawiam się, kochanie, że za bardzo nie mogę im stawiać warunków... - zauważy Olek. - Nie doceniasz się! Skoro złożyli ci taką propozycję, to muszą wiedzieć, że mają do czynienia z gwiazdą, więc możesz im stawiać gwiazdorskie warunki... - zauważy Aneta i wygląda na to, że mąż nie opuści jej przed porodem, a razem wyjadą za granicę. 

Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Najnowsze