M jak miłość, odcinek 1633: Łukasz i Marta połączą siły w walce z Argasińskim. Matka i syn pójdą na wojnę z ordynatorem

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1633: Łukasz i Marta połączą siły w walce z Argasińskim. Matka i syn pójdą na wojnę z ordynatorem

M jak miłość, odcinek 1633: Łukasz i Marta połączą siły w walce z Argasińskim. Matka i syn pójdą na wojnę z ordynatorem

2022-01-16 9:36

W 1633 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) i Marta (Dominika Ostałowska) połączą siły. Wojciechowski już kilka razy próbował ratować Patrycję (Alżbeta Lenska), tak samo jak matka, ale nigdy się to nie udawało. W końcu mężczyzna obmyśli plan i zaweźmie się na tyle, że nie będzie opcji, by tym razem nie wyszło. W 1633 odcinku "M jak miłość" padną ostre słowa, a Łukasz zagryzie zęby i tym razem powie matce, że nie ma szans, że odpuści Argasińskiemu. Marta zachowa się jak prawdziwa bohaterka i przyłączy się do walki syna. Razem pójdą na wojnę z Jerzym.

"M jak miłość" odcinek 1633 - poniedziałek, 31.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1633 odcinku "M jak miłość" Łukasz przyleci z Gruzji do Polski, gdzie uda się odwiedzić swoją córeczkę Natalkę (Lena Dałek). Właśnie wizyta u dziecka natchnie go do poważnych rozmyślań i zaraz po powrocie do kraju zakomunikuje matce, że nie odpuści sprawy z Patrycją.

- Jeśli naprawdę ci na kimś zależy, nigdy nie wolno odpuszczać. Natalię straciłem, wychowuje ją Igor... To jego będzie uważała za swojego ojca, nie mnie. I wiesz, co sobie obiecałem w tym cholernym samolocie z Tbilisi? Że nie stracę Patrycji. Nie pozwolę jej odejść. Drugi raz nie popełnię tego samego błędu - powie zadziornie Łukasz w 1633 odcinku "M jak miłość". 

- Synku ... To nie jest dobry pomysł. Patrycja jest w końcówce ciąży, miała problemy z jej utrzymaniem, wiesz, że była w szpitalu... Potrzebuje teraz ciszy i spokoju, nie można jej fundować takiej szarpaniny... - powie zatroskana Marta, ale Łukasz nie da się przegadać. 

- Patrycja jest sama, na wsparcie męża nie może liczyć. Widziałem ich razem. On jej nie kocha, on ją... posiada. Na własność. Tak jak dom i tytuł naukowy... Ona przy nim zginie, rozumiesz?! Udusi się!... Znam ją, wiem, jaka jest wrażliwa - przedstawi sprawę jasno Łukasz, a Marta przypomni synowi, że Patrycja sama chciała zostać z mężem (a przynajmniej taką wersję podała Wojciechowskiemu). - W takim razie to był zły wybór. Zdecydowała tak tylko dlatego, że zaszła z nim w ciążę - wyzna pewny swego Łukasz, który nadal nie ma pojęcia, że Argasińska nosi pod sercem jego dziecko. 

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 833: Oświadczyny Falkowicza! Profesor znajdzie Edziowi nową mamę

Marta w 1633 odcinku "M jak miłość" nie będzie chciała komentować słów syna, bo przecież doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że Patrycja jest w ciąży właśnie z Łukaszem. 

- Sorry, może nie powinienem ci o tym mówić... Ale sama zapytałaś, a ja już mam dość kłamstw... Oszukiwania innych i samego siebie. Porozmawiam z Patrycją, jeszcze raz spróbuję ją przekonać, żeby zostawiła tego dupka i wyjechała razem ze mną - doda Łukasz w 1633 odcinku "M jak miłość", a Marta szybko przemyśli sprawę i podejmie decyzję, że stworzy z synem duet w walce z Argasińskim. 

- Poczekaj, Łukasz. Pomogę ci. Pod jednym warunkiem. I musisz mi to obiecać... Nie zrobisz niczego na własną rękę. Pozwól mi działać. Zaufaj mi. Chodzi o Argasińskiego. Tylko tyle mogę ci powiedzieć - powie Marta i wygląda na to, że ona i Łukasz dorwą wreszcie ordynatora. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1629: Tadeusz będzie opłakiwał śmierć narzeczonej! Ten wypadek zniszczy jego ślub z Olą. Tylko Barbara pozna całą prawdę - ZDJĘCIA

Kinga i Piotrek z M jak miłość zdradzają szokującą prawdę o Zduńskich! Nie uwierzysz końcówkę czego pocałowała Katarzyna Cichopek na planie - WIDEO
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze