M jak miłość, odcinek 1633: Argasiński dopadnie Łukasza! Wpadnie w szał po ucieczce Patrycji i go załatwi

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1633: Argasiński dopadnie Łukasza! Wpadnie w szał po ucieczce Patrycji i go załatwi

M jak miłość, odcinek 1633: Argasiński dopadnie Łukasza! Wpadnie w szał po ucieczce Patrycji i go załatwi

2022-01-31 19:56

W 1633 odcinku „M jak miłość” ciężarna Patrycja (Alżbeta Lenska) w końcu ucieknie od tyrana Jerzego (Karol Strasburger), tuż po tym jak odkryje, że zrobił z niej wariatkę! Argasińska koncertowo oszuka męża i pielęgniarkę Bognę (Katarzyna Skolimowska), po czym zniknie i nie będzie odbierać telefonów od ordynatora! W 1633 odcinku „M jak miłość” Jerzy nie będzie miał żadnych wątpliwości, że jego żona ukryła się u Łukasza (Jakub Józefowicz), którego dopadnie w jego własnym mieszkaniu! Argasiński rzuci się na syna Marty (Dominika Ostałowska) i zacznie mu grozić mu śmiercią! Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1633 - poniedziałek, 31.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1633 odcinku „M jak miłość” ciężarna Patrycja zdecyduje się na odważny krok i ucieknie od tyrana, który zamknął ją w domu, odizolował od świata i znajomych, znalazł jej drugiego kata w postaci Bogny, a także zaczął faszerować ją silnymi psychotropami, aby już do końca zwariowała! Argasiński wpadnie we własne sidła, gdy jego żona podsłucha jego rozmowę, z której dowie się, że wcale nie zwariowała tylko Jerzy chciał, aby właśnie tak się stało! Dla Argasińskiej to już będzie zbyt wiele i postanowi uciec! W tym celu spakuje wszystkie swoje rzeczy, zabierze drogocenną biżuterię i lewe dokumenty męża, po czym zrobi z niego i Bogny głupich! Koncertowo oszuka ich, że wzięła tabletki na sen, po czym wykorzysta ich chwilę nieobecności i ucieknie! W 1633 odcinku „M jak miłość” Argasiński nie będzie miał żadnych wątpliwości, że jego żona ukryła się u kochanka, z którym zaszła w ciążę i ostatecznie postanowi się z nim rozmówić!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1638: Piotrek pozna straszliwą diagnozę. Nie uwierzy jak źle jest z Kingą - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJEĆ jak Argasiński napada na Łukasza w jego mieszkaniu w 1633 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1633 odcinku „M jak miłość” wzburzony Argasiński złoży Łukaszowi wizytę w jego własnym mieszkaniu! W tym momencie wszelkie „uprzejmości” się skończą i ordynator od razu wyłoży kawę na ławę i zażąda zwrotu żony i nienarodzonego dziecka!

- Gdzie jest moja żona? – wpadnie do niego rozwścieczony Jerzy.

- O co panu chodzi? – spyta zaskoczony Łukasz.

- Gdzie ona jest?! Patrycja?! - zacznie przeszukiwać wszystkie pokoje, ale ku jemu ogromnemu zaskoczeniu nie znajdzie tam żony.

Wtedy w 1633 odcinku „M jak miłość” Argasiński wpadnie w szał! Ordynator rzuci się na Łukasza i zacznie mu grozić, że gorzko pożałuje, że z nim zadarł i go załatwi! Przerażony Wojciechowski od razu wyrzuci go z mieszkania, gdyż będzie zaskoczony takim obrotem spraw…

- Co ty myślisz, że jesteś taki cwany?! Ty nawet nie wiesz gnojku, w co ty się wpakowałeś! – zagrozi mu Argasiński.

- Proszę stąd wyjść, bo dzwonię na policję – ostrzeże go.

- Załatwię cię, zobaczysz! Zobaczysz, załatwię cię! I jeszcze tego pożałujesz! – obieca mu ordynator na pożegnanie.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1634: Smutny koniec Majki. Tylko Marysia zostanie przy byłej narzeczonej Pawła - ZDJĘCIA

Tuż po wyjściu od Łukasza w 1633 odcinku „M jak miłość” Patrycja w końcu odezwie się do Jerzego i to ona zacznie go szantażować! Obieca mężowi, że jeżeli zacznie jej szukać i zrobi coś jej kochankowi, to wszyscy dowiedzą się o jego lewych interesach, co będzie oznaczało jego koniec! Argasiński wreszcie przestanie być tak cwany, gdyż teraz to on znajdzie się w potrzasku!

W tym samym czasie w 1633 odcinku „M jak miłość” Łukasz, zaniepokojony zniknięciem Patrycji, od razu uda się do agencji detektywistycznej Marcina (Mikołaj Roznerski) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) i będzie błagał Karskiego, aby odnalazł jego ciężarną ukochaną!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1635: Zaginiony Mateusz wróci do Grabiny? Jeszcze długo nie odejdzie serialu

M jak miłość, odc. 1633: Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1633: Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)
M jak miłość, odc. 1633: Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1633: Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość, odcinek 1633 ZWIASTUN. Ucieczka Patrycji od Argasińskiego! Łukasz będzie w to zamieszany
Najnowsze