M jak miłość, odcinek 1631: Jaszewska jest śmiertelnie chora? Dawid zostanie sam na świecie - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1631: Jaszewska jest śmiertelnie chora? Dawid zostanie sam na świecie - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1631: Jaszewska jest śmiertelnie chora? Dawid zostanie sam na świecie - ZDJĘCIA

W 1631 odcinku "M jak miłość" w Grabinie pojawi się matka Dawida (Iwo Wiciński), Olga (Małgorzata Lewińska). Jaszewska będzie w tragicznym stanie psychicznym i fizycznym. Ledwo przestąpi próg rodzinnego domu Mostowiaków i prawie zemdleje na oczach wszystkich! Natychmiast zajmie się Olgą Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która położy ją w pokoju gościnnym. Jaszewska ostatecznie pozbiera się i wywiezie Dawida z Grabiny do Warszawy, pogrążając w rozpaczy Basię (Karina Woźniak). Jednak wiele wskazuje na to, że w 1631 odcinku "M jak miłość" Dawid spędzi z matką ostatnie chwile w życiu, a potem zostanie sam.

"M jak miłość" odcinek 1631 - poniedziałek, 24.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1631 odcinku "M jak miłość" do Grabiny znienacka zawita Olga. Jaszewska złapie jakiś wcześniejszy, niż zaplanowany samolot i przyleci zabrać z domu Mostowiaków Dawida. Swoją niespodziewaną obecnością zmartwi szczególnie Basię, która wpadnie rozpacz na wieść, że jej ukochany zniknie na zawsze z jej domu.  Ale Dawid początkowo ucieszy się - czuł się totalnie osamotniony w walce o życie i honor ojca pijaka i obecność matki przyniesie mu ulgę. Jednak Jaszewska będzie w fatalnym stanie! 

- Myślałam, że przylecisz jutro - Marysia zdziwi się na widok Jaszewskiej, 

- Zwolniło się jedno miejsce w samolocie, udało mi się przebukować bilet na wcześniejszy lot. Przyjechałam prosto z lotniska - wyrzuci z siebie ciężko dysząc Olga.  - Dziękuję ci, Marysiu, że przez tak długi czas zajmowałaś się Dawidem... Gdzie on jest?

W tym momencie 1631 odcinka "M jak miłość" Jaszewska znienacka zacznie osuwać się na podłogę. Marysia podbiegnie natychmiast i złapie Olgę, zanim upadnie. 

- Ojej, zmęczona jesteś?

Źle się czuję - zdoła jeszcze wyszeptać Olga. 

Marysia położy matkę Dawida w pokoju gościnnym, a kiedy Olga odpocznie zacznie robić wielkie zamieszanie. Dawidowi oświadczy, że musi się spakować i natychmiast pojechać z nią do Warszawy. Odmówi też synowi wsparcia w poszukiwaniu prawnika dla Jaszewskiego. Czy te dramatyczne decyzje i ruchy to objaw tylko zmęczenia psychicznego, czy poważnej choroby? Dowiemy się, śledząc wątek od 1631 odcinka "M jak miłość"!

M jak miłość, odcinek 1631: Dawid nie zniesie pobytu u Mostowiaków! Tylko Basia go nie opuści
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze