M jak miłość, odcinek 1627: Kamil odzyska Polę! Marcin dorwie porywacza i załatwi go na całego

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1627: Kamil odzyska Polę! Marcin dorwie porywacza i załatwi go na całego

M jak miłość, odcinek 1627: Kamil odzyska Polę! Marcin dorwie porywacza i załatwi go na całego - ZDJĘCIA

2022-01-10 21:09

W 1627 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) odzyska porwaną córkę Polę (Hanna Nowosielska)! Gryc będzie odchodził od zmysłów, bo długo nie będzie wiedział, gdzie przebywa i co się dzieje z jego dzieckiem. W końcu w 1627 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) pomoże prawnikowi i stoczy walkę z porywaczem. Zrobi się niebezpiecznie, bo Bartosz (Michał Kruk) wymierzy do detektywa z broni. On jednak się nie podda i załatwi kryminalistę, a bezbronna Pola wreszcie trafi na ręce stęsknionego taty.

"M jak miłość" odcinek 1627 - poniedziałek, 10.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1627 odcinku "M jak miłość" Kamil odejdzie od zmysłów, bo wciąż nie będzie wiedział, co dzieje się z jego córką. Przypomnijmy, że w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" Pola zostanie porwana z własnego domu, bo Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) i jej partner bandyta Bartosz, włamią się do prawnika i zabiorą dziecko. Anita (Melania Grzesiewicz), która będzie pilnowała dziewczynki, spróbuje powstrzymać wyrodną Weronikę i kryminalistę Bartosza, ale sama zostanie zraniona. W końcu okaże się, że Poli nigdzie nie da się zlokalizować, a policja będzie niemal bezradna. Właśnie dlatego Kamil zgłosi się po pomoc do Marcina, który szybko zacznie działać. Pojedzie do matki Weroniki, gdzie podobno przebywa Pola z Weroniką i Bartoszem. Babcia dziewczynki nie cierpi Gryca, więc kiedy zjawi się u niej Marcin, wyrzuci go za drzwi! 

Przeczytaj: M jak miłość. Wielki smutek na Wigilii u Mostowiaków. Przy stole w Grabinie zabraknie bardzo ważnej osoby - WIDEO, ZDJĘCIA

W 1627 odcinku "M jak miłość" Chodakowski nie zostawi tak tej sprawy. Okaże się, że porywacze i dziecko przebywają właśnie u matki Weroniki, a on zakradnie się do jej ogrodu. Niestety Bartosz w 1627 odcinku "M jak miłość" bandyta go zauważy i wywiąże się szarpanina. Bandyta zagrozi detektywowi bronią, a Marcin będzie walczył na śmierć i życie. W efekcie obaj trafią do szpitala, ale bandyta wyląduje na stole operacyjnym, a Marcinowi pielęgniarka opatrzy jedynie ranę. O wszystkim dowie się Iza (Adriana Kalska), która natychmiast pojedzie wspierać męża. 

Przeczytaj: M jak miłość. Mikołajowi Roznerskiemu pękło serce. Nie ma pojęcia, kogo kocha bardziej

W 1627 odcinku "M jak miłość" Kamil odzyska córkę na komisariacie. - Tato, jesteś! - powie wystraszona Pola. - Nareszcie! Tak się bałem... - westchnie bliski płaczu Gryc. W 1627 odcinku "M jak miłość" wszystko się wyjaśni, a prawnik wreszcie będzie mógł przytulić córeczkę, o którą tak się bał. Kto by pomyślał, że z amanta i wielbiciela kobiet, Gryc stanie się odpowiedzialnym ojcem, który bardzo troszczy się o swoją córeczkę. Miejmy nadzieję, że to ostatnia taka akcja w życiu Kamila, a Weronika da im wreszcie spokój. 

M jak miłość. Cudowne Święta u Chodakowskich. Iza i Marcin razem z dziećmi! Nikt nie uwierzy kto zostanie Mikołajem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze