M jak miłość, odcinek 1626: Anita cudem przeżyje! Po porwaniu Poli usłyszy straszne wieści od Kamila - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1626: Anita cudem przeżyje! Po porwaniu Poli usłyszy straszne wieści od Kamila - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1626: Anita cudem przeżyje! Po porwaniu Poli usłyszy straszne wieści od Kamila - ZDJĘCIA

2021-12-26 17:25

W 1626 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) nie umrze po brutalnym ataku kochanka Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska), groźnego przestępcy i handlarza narkotyków Bartosza (Michał Kruk)! Jednak i tak tragedia, jaka spadnie na nią i Kamila (Marcin Bosak) po porwaniu Poli (Hania Nowosielska), przysporzy parze sporo cierpienia! Oboje w 1626 odcinku "M jak miłość" będą drżeli ze strachu o córkę Kamila, że Weronika, która będzie pod silnym wpływem kocanka, może skrzywdzić własne dziecko. To od Gryca ranna Anita usłyszy wstrząsające wieści o matce Poli, która związała się ze zwykłym bandytą! Poznajcie szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1626 - wtorek, 4.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć Anity w "M jak miłość" będzie blisko, ale cud sprawi, że ukochana ciocia Poli i partnerka Kamila Gryca przeżyje, a obrażenia jakich dozna próbując ratować 5-latkę przed wyrodną matką i jej facetem okażą się powierzchowne. To jednak nie zmienia faktu, że Anita i Kamil będą umierali ze strachu o Polę, którą Weronika wywiezie z dala od ojca! W 1626 odcinku "M jak miłość" od porwania Poli miną dwa tygodnie. Wiadomość o uprowadzeniu córki Kamila obiegnie telewizję i internet z apelem o pomoc każdego, kto będzie wiedział gdzie jest dziewczynka. W trudnych chwilach zrozpaczonego Gryca będzie wspierać Anita, która omal nie przypłaci życiem desperackiej próby obrony Poli przed Weroniką i Bartoszem.

Nie przegap: M jak miłość. Smutny koniec Anity i Kamila. Melania Grzesiewicz ujawniła jak dalej się potoczą ich losy - ZDJĘCIA

Mimo upływu czasu w 1626 odcinku "M jak miłość" policja nie wpadnie na żaden trop porywaczy Poli! Podczas śledztwa okaże się tylko, że Bartosz Orzechowski, który zmusił Weronikę do uprowadzenia córki dla okupu, to niebezpieczny bandyta! Siedział w więzieniu, handlował narkotykami, a teraz będzie się ukrywał przed kolegami z mafii i w 1626 odcinku "M jak miłość" w gangsterskie porachunki wciągnie nie tylko Weronikę, ale także Polę!

Choć w 1626 odcinku "M jak miłość" policja będzie bezradnie rozkładać ręce, to Kamil nie pozwoli na to, żeby Poli stało się coś złego. Sam Gryc ustali w Londynie w miejscu gdzie mieszkała Weronika, że Bartosz to nieobliczalny człowiek. Dla okupu za Polę będzie zdolny do wszystkiego. Dwa tygodnie po porwaniu w 1626 odcinku "M jak miłość" kochanek Weroniki zażąda od Kamila za jego córkę blisko miliona złotych!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1627: Kamil odzyska Polę! Marcin dorwie porywacza i załatwi go na całego - ZDJĘCIA

Anita w 1626 odcinku "M jak miłość" z niedowierzaniem będzie słuchała o tym, w co się wpakowała Weronika i jak wielkie niebezpieczeństwo grozi Poli ze strony kochanka matki! - Ten Bartosz jest notowany za udział w rozbojach, pół roku wcześniej wyszedł po odsiedzeniu ośmioletniego wyroku. Od razu wrócił do handlu narkotykami... Ale podpadł swoim partnerom biznesowym i teraz ukrywa się też przed nimi, bo wisi im naprawdę duże pieniądze... Weronika jakiś czas temu sprzedała swoje londyńskie mieszkanie. A w zasadzie nie sprzedała, tylko zostało zlicytowane przez komornika... Poszło pod młotek na spłatę długów tego gościa... -przekaże jej Kamil.

Po bestialskim ataku w 1626 odcinku "M jak miłość" Anita zapomni o tym, co zrobił jej Bartosz, bo będzie się bała już tylko o Polę. - Boże... Jak Weronika mogła związać się z kimś takim? - zapyta Kamila, lecz nawet on nie będzie znał odpowiedzi na to pytanie. Dobrze zna Weronikę i spodziewa się po niej wszystkiego najgorszego, ale nie przewidzi następnego ruchu matki Poli.

- Anita ma bardzo złe zdanie na temat Weroniki. To jest dla Anity wprost niewyobrażalnego, że można w ten sposób potraktować własne dziecko. Weronika nie odpuszcza, to się nie skończy. Na czym będzie cierpiała tylko i wyłącznie Pola - zdradziła Melania Grzesiewicz w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1625, ZWIASTUN: Pola porwana! Kamil znajdzie nieprzytomną Anitę, a Budzyński zmierzy się z zabójcą
Najnowsze