M jak miłość, odcinek 1626: Porywacz Poli groźnym przestępcą! Córka Kamila znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1626: Porywacz Poli groźnym przestępcą! Córka Kamila znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie

M jak miłość, odcinek 1626: Porywacz Poli groźnym przestępcą! Córka Kamila znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie

2021-12-25 10:54

W 1626 odcinku „M jak miłość” Kamil (Marcin Bosak) będzie umierał ze strachu o życie Poli (Hania Nowosielska), która trafi w ręce bandyty! Gryc odkryje, że Bartosz Orzechowski (Michał Kruk) ma za sobą nieciekawą przeszłość i mnóstwo groźnych wierzycieli na karku, przed którymi musi się ukrywać, gdyż ma nóż na gardle! W 1626 odcinku „M jak miłość” ani Kamil ani Anita (Melania Grzesiewicz) nie będą mogli uwierzyć, że Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) była aż tak bezmyślna i związała się z kryminalistą, który zamienił życie Poli w prawdziwe piekło!

"M jak miłość" odcinek 1626 - wtorek, 4.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1626 odcinku „M jak miłość” Kamil ciągle nie znajdzie córki, którą uprowadziła Weronika za namową swojego partnera Bartosza. Wyrodna matka Poli najpierw będzie próbowała „po dobroci” sprzedać Grycowi własna córkę za 30 tysięcy złotych i obieca mu, że przestanie walczyć o Polę w sądzie, jednak Kamil ją wyśmieje i nie da się wciągnąć w jej chore gierki. W rezultacie Weronika postanowi siłą zabrać chorą Polę z domu Kamila akurat, gdy dzieckiem będzie zajmować się Anita! Bartosz zaatakuje sekretarkę i popchnie ją na kant z stołu, przez co od razu straci przytomność, a porywacze uprowadzą córkę Kamila! Gryc od razu zgłosi porwanie Poli na policję i zwróci się o pomoc do Marcina (Mikołaj Roznerski), jednak w 1626 odcinku „M jak miłość” Pola wciąż będzie poszukiwana!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1625: Śmierć Anity. Kamil oddałby majątek, ale będzie już za późno – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak wygląda porywacz Poli w "M jak miłość" >>>

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 1626 odcinku „M jak miłość” Gryc odkryje, że jego była kochanka wpakowała się w prawdziwe bagno! Zwierzy się Anicie, że Weronika związała się z groźnym przestępcą, przez którego brudną przeszłość i porachunki straciła nie tylko wszystkie oszczędności, ale i dach nad głową, przez co faktycznie znalazła się pod kreską! Ani Kamil ani Anita nie będą mogli zrozumieć, jak Weronika mogła być tak bezmyślna!

- Weronika jakiś czas temu sprzedała swoje londyńskie mieszkanie. A w zasadzie nie sprzedała, tylko zostało zlicytowane przez komornika... Poszło pod młotek na spłatę długów tego gościa... – zrelacjonuje Anicie.

- Boże... Jak Weronika mogła związać się z kimś takim? – powie z niedowierzaniem.

Jednak dopiero wtedy w 1626 odcinku „M jak miłość” Kamil sprzeda swojej kochance prawdziwą bombę! Okaże się, że partner Weroniki niedawno wyszedł z więzienia i już zdążył narobić kolejnych kłopotów, przez które ma nóż na gardle!

 - Notowany za udział w rozbojach, pół roku wcześniej wyszedł po odsiedzeniu ośmioletniego wyroku. Od razu wrócił do handlu narkotykami... Ale podpadł swoim... partnerom biznesowym i teraz ukrywa się... też przed nimi, bo wisi im naprawdę duże pieniądze... – wyjawi.

- Nie rozumiem... Przecież Weronika musiała wiedzieć, w co się pakuje... nie wiem, coś zauważyć... – zdziwi się Anita.

Zobacz także: M jak miłość. Wielki smutek na Wigilii u Mostowiaków. Przy stole w Grabinie zabraknie bardzo ważnej osoby - WIDEO, ZDJĘCIA

Wówczas w 1626 odcinku „M jak miłość” okaże się, że Bartosz jest również świetnym aktorem, gdyż tak zmanipulował Weroniką, że kompletnie mu uległa!

- Rozmawiałem z jej najbliższą koleżanką... Ten facet po prostu... oczarował Weronikę, omotał... Kompletnie straciła dla niego głowę – wytłumaczy jej Kamil.

- Klasyka... – skwituje.

- Udawał majętnego biznesmena... i wszyscy dali się nabrać, włącznie z tą dziewczyną... I wciągał Weronikę w to bagno tak krok po kroku... – doda Gryc.

Po jego słowach w 1626 odcinku „M jak miłość” u Anity zapali się światełko w tunelu, gdzie może być Pola! Niestety tak szybko jak przyjdzie jej nadzieja, tak równie prędko zniknie…

- Słuchaj, a ta koleżanka ma z Weroniką jakiś kontakt? Weronika się jakoś do niej odzywała...? – zapyta.

- Nie, nikt w Anglii nie miał z nią kontaktu od kilku tygodni. I nikt nie wie, gdzie Weronika jest... I Pola – przyzna zasmucony Kamil.

Spójrz również: Anita z M jak miłość wyznała prawdę o swoim dramacie. Melania Grzesiewicz przeżywa trudne chwile, ale kamufluje to na planie serialu - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1625, ZWIASTUN: Pola porwana! Kamil znajdzie nieprzytomną Anitę, a Budzyński zmierzy się z zabójcą
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze