M jak miłość, odcinek 1624: Inwazja w domu na Deszczowej! Kinga znajdzie w domu coś wyjątkowo obrzydliwego - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1624: Inwazja w domu na Deszczowej! Kinga znajdzie w domu coś wyjątkowo obrzydliwego - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1624: Inwazja w domu na Deszczowej! Kinga znajdzie w domu coś wyjątkowo obrzydliwego - ZDJĘCIA

W 1624 odcinku "M jak miłość" w domu Zduńskich na Deszczowej pojawi się coś wyjątkowo obrzydliwego i żyjącego! Znaleziska dokona Kinga (Katarzyna Cichopek), która dosłownie oszaleje na widok tego paskudztwa we własnej lodówce! Takiej awantury żona Piotrka (Marcin Mroczek) już dawno nie urządziła, ale trzeba przyznać, że trudno jej się dziwić. Każdy zwariowałby ze złości na widok czegoś takiego! Co zacznie się panoszyć i żyć własnym życiem w kuchni szacownych państwa Zduńskich? Wiemy kto za tym stoi! Czy Kindze uda się w 1624 odcinku "M jak miłość" pozbyć obrzydliwych lokatorów z domu na Deszczowej?

"M jak miłość" odcinek 1624 - wtorek, 21.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Kinga w 1624 odcinku "M jak miłość" będzie szykowała dziewczynki na wycieczkę ze swoją mamą. W pewnym momencie wpadnie na pomysł, aby zapakować im arbuza i w tym celu otworzy pudełko, zamknięte w lodówce. Kiedy Zobaczy zobaczy co jest w środku dosłownie aż ją odrzuci! 

- Co to jest za paskudztwo? - zacznie krzyczeć Kinga na cały dom. 

- Robaki... - wyjaśni jej rzeczowo Krystyna. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1625: Pola zginie przez porachunki mafijne? Kamil rzuci się w pościg za niebezpiecznym bandytą - ZDJĘCIA

Kingi jednak ta odpowiedź w 1624 odcinku "M jak miłość"  wcale nie uspokoi i zacznie strząść się ze strachu pod ścianą. Wtedy jej mama doda bardziej szczegółwe wyjaśnienia. Skąd coś tak ohydnego mogło się znaleźć w kuchni na Deszczowej? 

- Wojtka, na ryby... - doda Krystyna, wyjaśniając, że jej mąż trzyma to robactwo w lodówce, aby nakarmić nim połów.

Jednak Kinga w 1624 odcinku "M jak miłość" nie wykaże się zrozumieniem dla hobby ojczyma i postanowi szybko zrobić z tym porządek.   

- Robaki?! W mojej lodówce?! - tak wściekłej Zduńskiej już dawno nie widzieliśmy. - Nie, nie, nie! Nie doczekanie! - Kinga złapie zamknięty pojemnik na żywność z robalami w środku i biegiem wyniesie go z domu. Ujawniamy: Wojtek będzie się musiał gęsto tłumaczyć, ale do domu już jego pokarm dla ryb nigdy nie wróci!  

Nie przegap: Chory Piotrek z M jak miłość umiera z tęsknoty za żoną i dziećmi! Marcin Mroczek rozdzielony z rodziną na Święta? - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1624: Budzyński pokaże swoją prawdziwą twarz! Piotrek pożałuje, że z nim zadarł
Najnowsze