M jak miłość, odcinek 1622: Aneta w ciąży ofiarą zemsty Argasińskiego! Straci kontrolę przy ordynatorze - ZDJĘCIA

2021-11-26 8:47
M jak miłość, odcinek 1622: Aneta w ciąży ofiarą zemsty Argasińskiego! Straci kontrolę przy ordynatorze - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1622: Aneta w ciąży ofiarą zemsty Argasińskiego! Straci kontrolę przy ordynatorze - ZDJĘCIA

W 1622 odcinku "M jak miłość" Aneta będzie w ciąży, tak jak Ilona Janyst, która spodziewa się dziecka i urodzi lada moment! A to oznacza spore zmiany w życiu Anety i Olka (Maurycy Popiel). W końcu Chodakowscy nie planowali na razie powiększenia rodziny. Ciąża Anety w 1622 odcinku "M jak miłość" sprawi, że słynąca z wybuchowego charakteru bohaterka przestanie nad sobą panować. Ten stan niepokornej Chodakowskiej wykorzysta bezwzględny ordynator Argasiński (Karol Strasburger), który pozbędzie się jej w decydującym momencie. Znając jednak Anetę nie podda się tak łatwo. Zdjęcia z 1622 odcinka "M jak miłość" wskazują, że ciąża będzie dla niej wstrząsem. Zobaczcie sami!

"M jak miłość" odcinek 1622 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ciąża Anety w 1622 odcinku "M jak miłość" nie powinna dziwić widzów, bo przecież Ilona Janyst także spodziewa się drugiego dziecka, a jej ciążowe krągłości stały się coraz bardziej widoczne w serialu. Co prawda Ilona Janyst odeszła z "M jak miłość", pożegnała się z planem już na początku listopada, żeby odpocząć przed porodem, ale zapowiedziała, że Aneta wróci do "M jak miłość". Sceny z udziałem tej bohaterki będziemy mogli oglądać w telewizji aż do początku przyszłego roku. Co się stanie z ciężarną Anetą potem? Najpewniej gdzieś wyjedzie i na jakiś czas rozstanie się z Olkiem.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1622: Aneta w ciąży! Tak Olek zareaguje na wieść, że będą mieli dziecko - ZDJĘCIA

Zanim to jednak nastąpi w 1622 odcinku "M jak miłość" Aneta straci kontrolę nad własnym życiem. Kolejny dzień zacznie od wybuchu gniewu, a nawet kłótni z mężem. Przestanie nad sobą panować i z byle czego będzie prowokować awantury. Nie będzie też kryć swojego zdenerwowania w relacjach z matką Iwoną (Hanna Śleszyńska) i przyrodnią siostrą Karoliną (Oliwia Motyka-Radłowska).

Nic dziwnego, że Olek w 1622 odcinku "M jak miłość" ucieknie od żony furiatki do Marcina (Mikołaj Roznerski) i Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski). Z kolei Aneta zacznie podejrzewać, że jest w ciąży i zwyczajnie hormony dają o sobie znać. Swoim odkryciem Chodakowska w 1622 odcinku "M jak miłość" podzieli się najpierw ze stażystką Kasią (Paulina Lasota).

Sprawdź też: Barbara Kurdej-Szatan po wyrzuceniu z M jak miłość przerywa milczenie! Nawet produkcja serialu nie wiedziała o decyzji prezesa TVP

Ciężarna Aneta w 1622 odcinku "M jak miłość" nie zdoła opanować emocji nawet w kontaktach z szefem. Straci kontrolę nad swoimi nerwami i wybuchnie przy Argasińskim. Kolejny raz zarzuci ordynatorowi, że nie jest sprawiedliwie traktowana na oddziale kliniki, przez to, że jest kobietą. A do tego Aneta nie będzie mogła znieść, że bezczelny Arek Karnowski (Mikołaj Bartosiewicz), jako nowy pupilek Argasińskiego i jego zastępca, zwyczajnie się na niej wyżywa. 

Zachowanie Anety w 1622 odcinku "M jak miłość" będzie nie do przyjęcia dla Argasińskego! Postanawia ją natychmiast zwolnić, usunąć ze swojego oddziału, a  tym samym zniszczyć Chodakowskiej karierę. To zemsta za jej niewyparzony język! Ale ciąża Anety stanie ordynatorowi na przeszkodzie. Bo przecież przyszłej mamy nie będzie mógł od tak wyrzucić z pracy, bo chroni ją prawo!

Kiedy w 1622 odcinku "M jak miłość" Aneta zrobi test ciążowy i badania okaże się, że jest w ósmym tygodniu ciąży...

Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze