M jak miłość, odcinek 1618: Ostatnia rozmowa Marzenki z Ulą. Mostowiaczka wybiegnie ostrzec ją przed śmiercią?

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1618: Ostatnia rozmowa Marzenki z Ulą. Mostowiaczka wybiegnie ostrzec ją przed śmiercią?

M jak miłość, odcinek 1618: Ostatnia rozmowa Marzenki z Ulą. Wybiegnie ostrzec ją przed śmiercią? - ZDJĘCIA

W 1618 odcinku "M jak miłość" zginą tragicznie Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński). Po kolacji z rodziną Lisieccy zostawią u Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) Kalinkę (Olia Kępka), która zaśnie, kiedy rodzicie będą biesiadowali. To uratuje ich dziecku życie! Marzenka w ostatniej rozmowie z Ulą wyzna jej, że prawdopodobnie jest znowu w ciąży... Zanim Marzenka i Andrzejek odjadą Ula raptem wybiegnie z domu i rzuci się szeptać coś szwagierce do ucha. Czy będzie miała intuicję, że stanie się coś strasznego? Co sobie powiedzą w tej tajemniczej ostatniej rozmowie w 1618 odcinku "M jak miłość" - sprawdź co już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1618 - wtorek, 30.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1618 odcinku "M jak miłość" zobaczymy pożegnalną kolację Marzenki i Andrzejka w Grabinie. Nikt przy stole nie będzie miał pojęcia, że widzą się ostatni raz w życiu, a mimo to padną ważne słowa i wyznania. Marzenka zdradzi Uli, że prawdopodobnie jest znów w ciąży, a Andrzejek wyzna bratu, że będzie miał syna... Potem zobaczymy jak kompletnie pijany Jaszewski (Tomasz Lulek) wczołguje się do samochodu i wjeżdża rozpędzony w samochód Lisieckich. Marzenka i Andrzejek zginą na miejscu. 

Z Ulą i Bartkiem w 1618 odcinku "M jak miłość" zostanie mała Kalinka, która na swoje szczęście zaśnie i nie wsiądzie z rodzicami tej strasznej nocy do auta. Bracia i szwagierki pożegnają się w domu, ale w ostatniej chwili wybiegnie do nich Ula. Żona Bartka dosłownie rzuci się do okna Marzenki i będzie jej szeptać coś do ucha. Czyżby Ula przewidziała tragedię i chciała jej zapobiec? 

Zobacz też: Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński odchodzą z M jak miłość, ale po śmierci Marzenki i Andrzejka wróci inna uwielbiana para - ZDJĘCIA

Scena w 1618 odcinku "M jak miłość" , w której Ula powstrzymuje odjazd Marzenki i Andrzejka zostanie nam w pamięci na długo. Czy żona Bartka będzie próbowała ostrzec szwagierkę przed tragedią? A może wyzna jej coś ważnego na temat ciąży i dzieci? Niestety, szwagierki rozmawiają ze sobą szeptem, więc nie wiadomo dokładnie co sobie mówią, widzowie mogą się tego domyślać z ruchu ich ciał. Zobacz w GALERII ZDJĘĆ - Marzenka słyszy coś tak ważnego, że w ogóle nie chce Uli puścić!

Widzowie pozostaną z pytaniem, czy gdyby Marzenka i Andrzejek, zatrzymani przez Ulę jednak zostali w Grabinie na noc, spotkałaby ich straszna śmierć w innym odcinku "M jak miłość"? 

Nie przegap: Barwy szczęścia. Tak odejdzie z serialu Stefan Górka. Wyjedzie na zawsze szczęśliwy

M jak miłość, odcinek 1615. Pożegnanie Marzenki i Andrzejka z siedliskiem! Nigdy już nie wrócą do swojego domu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze