M jak miłość, odcinek 1617: Weronika zabierze Kamilowi córkę! Matce Poli nie będzie chodziło już tylko o pieniądze

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1617: Weronika zabierze Kamilowi córkę! Matce Poli nie będzie chodziło już tylko o pieniądze

M jak miłość, odcinek 1617: Weronika zabierze Kamilowi córkę! Matce Poli nie będzie chodziło już tylko o pieniądze

2021-11-23 12:38

W 1617 odcinku "M jak miłość" wyrodna Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) przejdzie samą siebie, kiedy to zjawi się u Kamila (Marcin Bosak), bo nagle odzyska chęć opieki nad małą Polą (Hanna Nowosielska). Kobieta żądała od Gryca pieniędzy, a nawet nie zainteresowała się losem dziewczynki. Oddała ją pod opiekę prawnika, a w 1617 odcinku "M jak miłość" zjawi się, by obwieścić, że chce dziecko z powrotem. Oniemiały Kamil uzna, że to chyba jakiś nieśmieszny żart. Pokochał Polę i nie będzie miał zamiaru jej oddać. Cała sytuacja wymknie się spod kontroli i skończy w sądzie. Tak nie będzie mowy o pokojowych rozwiązaniach.

"M jak miłość" odcinek 1617 - poniedziałek, 29.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1617 odcinku "M jak miłość" wyrodna matka Poli przypomni sobie o istnieniu córki. Kobieta naprzemiennie nie chce opiekować się dzieckiem, potem chce i tak w kółko. Kamil nie może ułożyć sobie spokojnego życia, bo nigdy nie wie, kiedy była partnerka zapuka do jego drzwi. Ostatnio dał jej sporą sumkę pieniędzy, a Weronika nie była nawet zainteresowana, co porabia jej córka. Wzięła pieniądze i zniknęła, ale szybko pojawi się ponownie. W 1617 odcinku "M jak miłość" przypomni sobie co Poli i zażąda opieki nad dzieckiem.

- Miałaś tu nie przychodzić. Umawialiśmy się... - zdenerwuje się Kamil, kiedy w 1617 odcinku "M jak miłość" zobaczy w drzwiach Weronikę. - Wiem, ale ostatnio sporo się w moim życiu zmieniło. Przemyślałam pewne sprawy... - zacznie tłumaczyć się kobieta, a Kamil nie uwierzy, w to co słyszy. Przecież dziecko to nie rzecz i nie można się nim bawić. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1618: Tragiczna noc u Mostowiaków! Tak Ula i Bartek dowiedzą się, że Marzenka i Andrzejek zginęli w wypadku - ZDJĘCIA

W 1617 odcinku "M jak miłość" Weronika przejdzie samą siebie. Kamil od razu pomyśli, że kobieta wraca po większą sumkę pieniędzy. - A, to nowość. Czego chcesz? Dostałaś za mało pieniędzy? - rzuci wściekły prawnik. - Nie chcę już pieniędzy. Przyjechałam po Polę... - usłyszy w odpowiedzi i oniemieje. - Chyba żartujesz... - powie Gryc w 1617 odcinku "M jak miłość" i nie uwierzy w to, co właściwie się wyprawia. Weronika chyba zapomni, że Pola ma uczucia i jak każdy źle zniesie kolejną zmianę otoczenia i przyzwyczajanie się do życia z matką. 

Przeczytaj: Śmierć Rogowskiego w M jak miłość. Robert Moskwa potwierdza, że Artur umrze w 1620 odcinku! To lepsze niż śmierć w kartonach - ZDJĘCIA

Trzeba przyznać, że Pola z "M jak miłość" jest i tak bardzo grzeczna jak na to, że wiecznie zmienia jej się opiekun. Lata żyła z matką, aż w końcu Weronika zjawiła się w życiu Kamila i "podrzuciła" mu córkę. Potem jej nie chciała, następnie znów chciała, a teraz wszystko skończy się w sądzie. To będzie z pewnością najtrudniejsza sprawa prawnika z "M jak miłość", bo chodzi o dziecko, które pokochał z całego serca. Piotrek (Marcin Mroczek) zaproponuje koledze pomoc, ale Gryc sam postanowi walczyć o Polę. Niestety batalia sądowa nie przebiegnie tak, jak spodziewa się tego prawnik. Weronika zniszczy go i pozbawi praw do opieki nad dzieckiem? Tego dowiemy się już niebawem. 

M jak miłość: Kinga z M jak miłość pokazuje sceny łóżkowe z Piotrkiem. Nie mają żadnych hamulców
Najnowsze