M jak miłość, odcinek 1613: Przekręt Argasińskiego w klinice! Pozbędzie się Olka, żeby Karnowski fałszował dla niego wyniki badań bandytów z mafii - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1613: Przekręt Argasińskiego w klinice! Pozbędzie się Olka, żeby Karnowski fałszował dla niego wyniki badań bandytów z mafii - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1613: Przekręt Argasińskiego w klinice! Pozbędzie się Olka, żeby Karnowski fałszował dla niego wyniki badań bandytów z mafii - ZDJĘCIA

Argasiński w 1613 odcinku "M jak miłość" jeszcze bardziej rozhula się w swoich chorych spiskach. W domu drań (Karol Strasburger) zacznie robić z Patrycji (Alżbeta Lenska) wariatkę i będzie w tym niezwykle skuteczny. A w szpitalu na swoje miejsce ustawi lizusa Karnowskiego (Mikołaj Bartosiewicz) i pozbędzie się Olka (Maurycy Popiel)! Wszystko po to, aby jego kumpel Herman (Piotr Łukawski) miał świeży dostęp do lewych wyników swoich badań i mógł dalej unikać więzienia. Awansem Karnowskiego ordynator załatwi też kilka innych swoich problemów. Przy pomocy tego sługusa w 1613 odcinku "M jak miłość" zaatakuje nawet Łukasza (Jakub Józefowicz)! Czy Argasińskiego spotka w końcu sprawiedliwość?

"M jak miłość" odcinek 1613 - wtorek, 9.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1613 odcinku "M jak miłość" Argasiński wywinie wszystkim niezły numer! Prawda o awansie Karnowskiego wyjdzie na jaw przypadkiem, kiedy służalczy doktorek zacznie wtrącać się we wszystko, w tym w poważnie chorą pacjentkę Anety. Karnowski będzie ustawiał personel, jakby od zawsze rządził szpitalem!

Aneta w 1613 odcinku "M jak miłość" nie pozwoli sobie na to i pojawi się w gabinecie Argasińskiego z pretensjami. Ordynator potraktuje ją jak zwykle protekcjonalnie i poinformuje, że ma już nowego szefa. I jest nim właśnie Karnowski!

- Doktor Karnowski przejął obowiązki administracyjne i ma moje pełne pełnomocnictwo

- Ale jak to... - Aneta będzie w szoku. 

- Może podszedł do sprawy trochę nadgorliwie. Ale proszę opanować emocje i spokojnie sobie nim porozmawiać - doda Argasiński i wyrzuci Anetę z gabinetu!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1613: Olek po zdradzie wróci do Anety! Dobierze się do siostry żony i nieźle oberwie - ZDJĘCIA

Na korytarzu w 1613 odcinku "M jak miłość" na ordynatora będzie już czekał usłużny Karnowski z pewną tajemniczą teczką. 

- Doktor Chodakowska już przybiegła do pana na skargę?

- Nie mam teraz do tego głowy, niech sobie państwo sami to wyjaśnią. Czy przygotował pan dokumentację, o którą prosiłem? - Argasiński przejdzie szybko do rzeczy.

- Oczywiście. Dokładnie tak, jak pan chciał. 

- Jeszcze jedno, to taka nieprzyjemna sprawa... Dziś jeden z pacjentów, pan Tomaszewski skarżył się na dolegliwości bólowe, które ponoć zwiększyły mu się po serii zabiegów u naszego rehabilitanta... 

- U Łukasza? Nikt nigdy nie zgłaszał do niego wcześniej żadnych zastrzeeń...

- Może dlatego nasz młody kolega uwierzył w swoją nieomylność. Bardzo proszę przynieść mi tę dokumentacje, chciałbym się z nią zapoznać. 

Informacje o awansie Karnowskiego w 1613 odcinku "M jak miłość" szybko dotrą też do Olka. I on postanowi rozmówić się z szefem w trosce o zdrowie i życie pacjentów. 

- Wiem o co chodzi, inaczej umawialiśmy się. Ale panie kolego, pan jest gwiazdą, pan sobie jeździ po świecie, sympozja, konferencje... A ja potrzebuję administratora, tu, na miejscu, żeby mnie zastąpił i był cały czas. Ja pana nie chcę obciążać takimi trywialnymi sprawami - powie Chodakowskiemu Argasiński z bezczelnym uśmieszkiem.   

- Naprawdę, proszę się nie martwić - odpowie mu wściekły Olek. - Arek może być pełniącym obowiązki, ale nie może na stałe zastąpić pana przy stole operacyjnym!

Czy Argasińskiego w "M jak miłość" spotka w końcu sprawiedliwość? 

Czytaj także: Ilona Janyst pożegnała M jak miłość. To była ostatnia scena Anety w serialu przed porodem - ZDJĘCIE

Nowa czołówka M jak miłość. Usuną z niej byłe kochanki Pawła Zduńskiego! Będzie nowa żona
Najnowsze