M jak miłość, odcinek 1612: Basia nie wybaczy Dawidowi tego, co zrobił Kai! Ta śmierć wstrząśnie Jaszewskim

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1612: Basia nie wybaczy Dawidowi tego, co zrobił Kai! Ta śmierć wstrząśnie Jaszewskim

M jak miłość, odcinek 1612: Basia nie wybaczy Dawidowi tego, co zrobił Kai! Ta śmierć wstrząśnie Jaszewskim

2021-11-02 21:42

W 1612 odcinku "M jak miłość" role w relacji Basi (Karina Woźniak) i Dawida (Iwo Wiciński) się odwrócą. To 12-letnia Rogowska latała za chłopakiem i robiła wszystko, by ten zwrócił na nią uwagę. On bardziej bawił się jej uczuciami, niż naprawdę interesował się koleżanką. Wszystko w "M jak miłość" zaczęło się zmieniać, kiedy Dawid zachorował. Chłopak niebawem wyzna Basi, co nawyprawiał byłej dziewczynie Kai. Długo skrywana tajemnica Jaszewskich będzie ciosem dla młodej dziewczyny. Basia nie wybaczy Dawidowi tego, co zrobił. Jego dobije śmierć.

"M jak miłość" odcinek 1612 - poniedziałek, 8.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1612 odcinku "M jak miłość" skończy się wielka fascynacja Basi Dawidem. Młoda Rogowska będzie zdecydowanie unikała chłopaka, który otarł się o śmierć. Jeszcze niedawno w "M jak miłość" Dawid uważał się za niezniszczalnego. To on był odpowiedzialny za różne przewinienia i dziwne sytuacje w Grabinie. W końcu przemyślał swoje życie, kiedy dopadła do choroba i wylądował w szpitalu. Po przemyśleniu swojej przeszłości, postanowił zmienić swoje zachowanie. Jaszewscy długo ukrywali, co nawyprawiał syn. Sprawa byłej dziewczyny Dawida - Kai, będzie dręczyć Rogowską.

- Jest coś, o czym już dawno powinienem był ci powiedzieć... Chodzi o Kaję. Pytałaś dlaczego się rozstaliśmy. I odpowiedź jest prosta. Przeze mnie, przez to jakim dupkiem dla niej byłem! - wyzna chłopak w 1609 odcinku "M jak miłość", a Basia powie Arturowi (Robert Moskwa), że w ogóle nie zna Jaszewskiego i nie widziała, do czego jest zdolny.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1611: Zdrada Olka. Aneta wyrzuci Chodakowskiego z domu. Nie tylko Iza i Marcin się rozwiodą?

W 1612 odcinku "M jak miłość" Basia odetnie się od Jaszewskiego. Co prawda, nie będzie dokładnie wiadomo, jak skończyła się jego relacja z Kają, ale będzie się dało wywnioskować, że przez Jaszewskiego dziewczyna próbowała się zabić. Nastolatek dopiero po czasie zrozumie, że rozkochał w sobie dziewczynę, potraktował ją karygodnie, a ona tego nie zniosła. Będzie myślał, że Basia zrozumie jego przeszłość, ale w 1612 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Rogowska zobaczyła w sympatii potwora i nie może się po tym pozbierać. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1611: Michał przed odejściem obroni Izę przed Bosackim. Nie przewidzi, że szantażysta przejmie jego wydawnictwo

W 1612 odcinku "M jak miłość" Dawid zostanie całkiem sam. Nie dość, że Basia się od niego odsunie, to jeszcze na dodatek przeżyje szok. Wróci na szpitalny odział, gdzie leżał razem z poznanym tam chłopakiem, który również zmagał się z bardzo poważną chorobą. Wyniki Jaszewskiego okażą się pozytywne, ale personel szpitala poinformuje nastolatka o tym, że nie może odwiedzić nowopoznanego kolegi, ponieważ ten niestety zmarł... Ta śmierć będzie wstrząsem dla Jaszewskiego! Tragedia natchnie go do postarania się o walkę o uczucia do Basi?

M jak miłość, odcinek 1609: Dawid przyzna się co zrobił Kai! Ula pozna szokujący wynik testu ciążowego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze