M jak miłość, odcinek 1612: Barbara znów uratuje Józefa?! Kolejny bandyta będzie chciał wykończyć przyjaciela Mostowiaków!

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1612: Barbara znów uratuje Józefa?! Kolejny bandyta będzie chciał wykończyć przyjaciela Mostowiaków!

M jak miłość, odcinek 1612: Barbara znów uratuje Józefa?! Kolejny bandyta będzie chciał wykończyć przyjaciela Mostowiaków!

W 1612 odcinku "M jak miłość" Józef (Stefan Friedmann) znów wpadnie w poważne kłopoty! Niegdyś bardzo zakochany w Barbarze (Teresa Lipowska) starszy pan dziś jest jednym z najbliższych przyjaciół Mostowiakowej. I na całe swoje szczęście bo Modry nie ma ostatnio szczęścia w życiu! Jeszcze wszyscy pamiętają jak biedny Józef wpadł w szpony "opiekunki" Oli (Magdalena Rembacz), psychopatki i oszustki, która o mało go nie zabiła i nie zgarnęła całego majątku dla siebie, a już pojawia się nowe niebezpieczeństwo. Wtedy tylko dzięki uporowi Barbary udało się umierającego Modrego w ostatniej chwili odratować. Czy w 1612 odcinku "M jak miłość" dramat Józefa Modrego może się powtórzyć?

"M jak miłość" odcinek 1612 - poniedziałek, 8.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1612 odcinku "M jak miłość" niebezpieczeństwo w życiu Józefa Modrego pojawi się ze strony jego bliskiej rodziny! Przyjaciel Barbary, nauczony okropnym doświadczeniem z psychopatką Olą nie ufa już obcym ludziom, nawet jeżeli prezentują najpiękniejszy uśmiech na świecie. Ale "licho nie śpi" - biedny Józef ma bandytę w najbliższej rodzinie!

O wszystkim dowie się Barbara, która w 1612 odcinku "M jak miłość" zostanie obdarowana przez przyjaciela swoimi ukochanymi słonecznikami. Ale za pięknym kwiatem Modry będzie skrywał kolejną mroczną tajemnicę... Co wyzna tym razem swojej najlepszej przyjaciółce?  

Zobacz też: Dramat Piotrka z M jak miłość. Synowie Marcina Mroczka poważnie zachorowali! Aż żona przywołała go do porządku - WIDEO, ZDJĘCIA

- Witaj, Basiu, to dla ciebie - powie Józef wręczając Mostowiakowej ogromny bukiet słoneczników, którymi zasypywał ją Lucjan (śp. Witold Pyrkosz).

- Jakie śliczne, dziękuję! 

- Chciałem się wkupić na obiad. Słyszałem, że będą twoje słynne gołąbki... - zażartuje Modry.

- Będą, będą - potwierdzi Barbara i zaprosi Józefa do środka.

Jednak nawet najedzony pyszną potrawą w 1612 odcinku "M jak miłość" Modry nie uspokoi się i Barbara zauważy, że coś bardzo go dręczy. Kiedy zacznie podpytywać przyjaciela, co mu "leży na duszy", on otworzy się. I nie będzie miał dobrych wiadomości...  

- Nawet nie wiesz, jakie to dla mnie ważne, Basiu, że mam ciebie, was, że od czasu do czasu mogę przytulić się do waszej rodziny... - wyzna Józef prawie ze łzami w oczach. I zaraz potem doda, jak koszmarne problemy ma ze swoim siostrzeńcem!

- Zszedł na złą drogę. Przykro powiedzieć, ale zrobił się z niego zwykły bandzior. Nie chcę mieć z Błażejem nic wspólnego! - wyrzuci z siebie Modry. 

Pozostaje pytanie, czy Błażej również nie chce mieć z Józefem nic wspólnego, czy wręcz przeciwnie, to kolejny bandyta, który chce się dobrać do spadku po nim? Pewne jest jedno, że Błażej już spędza sen z powiek swojego wujka... Co się wydarzy w życiu Józefa Modrego przekonamy się już w 1612 odcinku "M jak miłość"!

Nie przegap: QUIZ. Byłe gwiazdy M jak miłość. Czy pamiętasz kogo grali ci aktorzy? Wynik 8/10 to pestka

Nowa czołówka M jak miłość. Usuną z niej byłe kochanki Pawła Zduńskiego! Będzie nowa żona
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze