M jak miłość, odcinek 1609: Podła siostra Marzenki zabierze jej wszystko! Nikt nie widział wcześniej Beaty - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1609: Podła siostra Marzenki zabierze jej wszystko! Nikt nie widział wcześniej Beaty - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1609: Podła siostra Marzenki zabierze jej wszystko! Nikt nie widział wcześniej Beaty - ZDJĘCIA

W 1609 odcinku "M jak miłość" pojawi się wyjątkowo paskudna postać - podła siostra Marzenki (Olga Szomańska). Kobieta przyjedzie do siedliska bo wyczuje wielkie pieniądze i zajmie się tym, aby je sobie zabrać. Beata (Izabela Warykiewicz) po latach nieobecności w życiu rodziny przyjedzie po to, aby odebrać siostrze dosłownie wszystko! Podłej siostrze Marzenki nie wystarczy, że na horyzoncie pojawi się spadek po babci, ona zapragnie już teraz, natychmiast wejść w posiadanie tego, czego pozazdrości siostrze. Nikt nigdy wcześniej nie widział na oczy tej podłej kobiety, ale już od 1609 odcinka "M jak miłość" wszyscy doskonale ją zapamiętają. Czy ktoś obroni Marzenkę i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) przed atakiem wyrodnej siostry? Sprawdź co już wiemy - jest w rodzinie osoba zdolna jej się postawić! Aktorka, która gra Beatę to prywatnie partnerka Maurycego Popiela, serialowego Olka - zobacz jak wyglądają razem w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1609 - wtorek, 26.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1609 odcinku "M jak miłość" pojawi się osoba, której nikt wcześniej nie widział. Nie będzie to, niestety sympatyczna postać. Beata okaże się przyrodnią siostrą Marzenki, zainteresowaną wyłącznie spadkiem po babci. W dodatku podła siostrunia nabierze też ochoty na... siedlisko Lisieckich

Beata w 1609 odcinku "M jak miłość" zwróci uwagę na to, jak jej siostra żyje i z miejsca zacznie jej tego zazdrościć. Nie będą jej interesowały fakty, to że Marzenka i Andrzejek dawno już nie są właścicielami nieruchomości, o którą dbają i dzięki której mają za co żyć. Czy wyrodna siostra Marzenki ograbi ją ze wszystkiego?

Zobacz też: Zakochali się w M jak miłość, a teraz Krystian Wieczorek pokazał wyjątkowe zdjęcie żony. Ten czuły gest na brzuchu Marii zdradza wiele - ZDJĘCIE

- Słyszałam, że bardzo często bywasz u babci? - zacznie wypytywać Marzenkę Beata, kiedy tylko rozsiądzie się wygodnie na tarasie w siedlisku..

- Ostatnio znowu gorzej się czuje, ma problemy z sercem. Wpadam, żeby chociaż chwilę z nią posiedzieć, pogadać. Przynajmniej tyle mogę dla niej zrobić - odpowie żona Andrzejka.

- Jasne, a ona na pewno to docenia. Pewnie wszystko już na ciebie przepisała? - siostrunia od razu przejdzie do rzeczy. 

- Błagam cię. Nie zaczynaj znowu - poprosi wyrodną siostrę Marzenka.

- Babcia miała sporo tej ziemi, na pewno nie zdążyła wszystkiego sprzedać. A ceny teraz ostro poszły w górę... - Beata nie przestanie drążyć. 

Na szczęście w siedlisku w 1609 odcinku "M jak miłość" zjawi się też Ula. I to ona właśnie od razu pozna z kim mają do czynienia! Czy Ula okaże się zdolna przepędzić wyrodną siostrunię Marzenki?

- Powiedz, ta Beata... Kto to właściwie jest? Nigdy jej tu wcześniej nie widziałam - zapyta Ula szwagierkę.

- Moja przyrodnia siostra. Sto lat jej nie było, a teraz przyjechała odwiedzić babcię. Babcia jest chora, to może być ostatnia okazja... 

- No tak. Żeby się zakręcić i załatwić sobie jakiś spadek - szybko oceni ula. 

- Coś ty, nie będzie żadnego spadku! Faktycznie, babcia miała kiedyś dużo ziemi, ale wszystko sprzedała, musiała z czegoś nas utrzymać... - zdradzi Uli Marzenka.

- To dlaczego nie powiesz tego tej zołzie? Przepraszam, że tak mówię, wiem, to twoja rodzina, ale sorry, strasznie mnie wkurzyła!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1605: Rogowscy przejrzą Mariusza. Dawid wreszcie uwolni się od ojca tyrana - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1605: Wielka radość u Uli i Bartka! Tak długo na to czekali
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze