M jak miłość, odcinek 1609: Matka Dawida jako jedyna zna jego tajemnicę! Jaszewska nie pozwoli, żeby zrobił Basi to co Kai - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1609: Matka Dawida jako jedyna zna jego tajemnicę! Jaszewska nie pozwoli, żeby zrobił Basi to co Kai - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1609: Matka Dawida jako jedyna zna jego tajemnicę! Jaszewska nie pozwoli, żeby zrobił Basi to co Kai - WIDEO

2021-10-26 20:59

Olga (Małgorzata Lewińska) w 1609 odcinku "M jak miłość" nie będzie dłużej kryła Dawida (Iwo Wiciński). Jaszewska długo siedziała w milczeniu, by nie wydać syna, który dopuścił się w przeszłości okrutnych rzeczy. W 1609 odcinku "M jak miłość" Olga zrozumie, że Basię (Karina Woźniak) może spotkać taka sama zbrodnia ze strony syna, jak w przypadku innej zakochanej w nim dziewczyny. Dotąd Jaszewscy milczeli o brudnej przeszłości Dawida, ale wreszcie okaże się, co nawyprawiał chłopak! Olga przewidzi, że Basia będzie następna! Nie uwierzy, że choroba zmieniła nastolatka w niewiniątko. Ona najlepiej go zna. Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1609 - wtorek, 26.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1609 odcinku "M jak miłość" Olga będzie bacznie obserwować zachowanie syna. Nie da się ukryć, że nigdy nie zostało do końca wyjaśnione, co młody Jaszewski zrobił w przeszłości, że cała rodzina musiała się wyprowadzać. To w Grabienie mieli znaleźć spokój, ale Dawid w poprzednich odcinkach "M jak miłość" niejednokrotnie udowodnił, że jest zdolny do manipulacji, oszustw i kradzieży. Dlatego też Olga nie uwierzy w wielką zmianę nastolatka pod wpływem choroby. Przewidzi, że syn może skrzywdzić Basię dokładnie tak, jak zrobił to z Kają. On sam zacznie ten temat i wróci do przeszłości.

- Wiesz, jak się dowiedziałem o tej chorobie, to pomyślałem, że może to kara za to, jaki byłem dla Kai... Że przeze mnie nałykała się tych tabletek... - wyzna Dawid, który sięgnie pamięcią do przeszłości. - Mamo... Masz jakiś kontakt z mamą Kai? - zapyta chłopak, który wreszcie zda sobie sprawę, że niegdyś zniszczył dziewczynie życie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1605: Rogowscy przejrzą Mariusza. Dawid wreszcie uwolni się od ojca tyrana - ZDJĘCIA

Jaszewska w 1609 odcinku "M jak miłość" nie będzie ukrywać, że interesowała się losem skrzywdzonej przez Dawida dziewczyny. - (...) Wiem od wspólnych znajomych, że u Kai wszystko dobrze... - powie Olga, ale zachowa czujność. Ona najlepiej zna syna i jego chore zapędy, dlatego nie będzie dłużej go tłumaczyć. - Myślisz, że ona mi kiedyś wybaczy? - zapyta w końcu Dawid w 1609 odcinku "M jak miłość". - To już się stało, tego nie zmienisz... - powie Jaszewska. - Ale uważaj, żeby się to nie powtórzyło. Nigdy, przenigdy... Wiesz, o czym mówię... Chodzi o Basię... - doda po chwili i nie będzie nawet udawała, że nie syn nie może dopuścić się kolejnej zbrodni! Poczuje, że Rogowska jest zagrożona. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1609: Basia zostawi chorego Dawida! Odsłoni przed nią prawdziwą twarz zwyrodnialca

Dawid pod wpływem choroby w 1609 odcinku "M jak miłość" postanowi przemyśleć swoje zachowanie. Na pewno będzie mu głupio za błędy przeszłości, których prawdopodobnie już nigdy nie zdoła naprawić. Olga spróbuje wesprzeć syna, ale nawet nie będzie ukrywała, że nie wierzy w jego wielką przemianę. Zacznie martwić się o młodą Rogowską i jej bezpieczeństwo. Dawid w 1609 odcinku "M jak miłość" wreszcie wyzna Basi co nawyprawiał w przeszłości. Ona po poznaniu całej prawdy, nie będzie chciała go znać! - Gdybyś ty wiedział... jaki on był podły... Ja... ja już chyba... nie chcę z nim być... - wyzna ojcu zapłakana Basia.

M jak miłość. Dawid pokona śmiertelną chorobę i przyzna się Basi co zrobił byłej dziewczynie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze