M jak miłość odc. 1608. Kinga (Katarzyna Cichopek), Misiek (Aleksander Bożyk), Krysia (Hanna Mikuć), Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1608. Kinga (Katarzyna Cichopek), Misiek (Aleksander Bożyk), Krysia (Hanna Mikuć), Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński)

M jak miłość, odcinek 1608 - streszczenie, opis: Porwanie u Zduńskich! Piotrek pobije sąsiada, żeby ratować psa - ZWIASTUN

2021-10-25 8:36

"M jak miłość" odcinek 1608 w poniedziałek, 25.10.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odcinek 1608 streszczenie - Zduńscy przeżywają trudne chwile, gdy ich pies Saper przepada bez śladu. Po upływie kilku godzin Piotrek dowiaduje się, co stało się z czworonogiem. Zwierzę zabrał ich sąsiad, Wiesiek. Za oddanie pupila żąda zapłaty. Obraża też Kingę, czego Zduński nie potrafi znieść. Traci nad sobą panowanie. Rozpętuje się karczemna awantura.

Kamil sądzi, że ktoś nocami przychodzi do jego domu. Zmienia więc zamki. Niedługo potem w willi dochodzi do prawdziwego włamania. Na widok otwartych drzwi Anita wzywa policję. Olszewska prosi prawnika, by miał się na baczności. Jej zdaniem za wszystkim stoi zabójca poprzedniego właściciela. Sądzi, że sprawca miał dług u swojej ofiary. Teraz szuka w domu obciążających siebie dowodów. Anita po raz kolejny nie ma się gdzie podziać. W końcu nie widząc już innego wyjścia z tej sytuacji, zgadza się na propozycję Gryca i nocuje na Wietrznej.

M jak miłość, odcinek 1608 ZWIASTUN. Koszmar u Zduńskich. Piotrek pobije sąsiada zwyrodnialca
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze