M jak miłość odc. 1605. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1605. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek)

M jak miłość, odcinek 1605 - streszczenie, opis: Marysia pozna sekret Jaszewskich! Pogodzi Dawida z ojcem

2021-10-11 10:58

"M jak miłość" odcinek 1605 w poniedziałek, 11.10.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odcinek 1605 streszczenie - Dawid wciąż leży w szpitalu, przerażony i bliski załamania. A gdy Basia próbuje go wspierać, robi wszystko, by ją od siebie odepchnąć. Wcześniej chłopak za to ostro kłóci się z ojcem i w finale wyznaje Jaszewskiemu, że już zna rodzinną tajemnicę... Marysia także poznaje sekret Jaszewskich. I chce pogodzić Dawida z Mariuszem.

Z kolei Leon postanawia związać się w końcu z Olą, choć na myśl o założeniu rodziny nie jest wcale szczęśliwy. Ola otwarcie pyta grabarza czy ją kocha i będzie ojcem dla ich córki Gabrysi. Ula próbuje jednak „zeswatać” przyjaciółkę z Tadeuszem... A wieczorem w ręce Oli trafia napisany przez sadownika miłosny list. Bartek szykuje niespodziankę dla Uli. Marzenie Lisieckich wreszcie się spełnia.

Tymczasem Kisielowa znów wpada w kłopoty i zostaje nagle aresztowana, w dodatku pod wpływem narkotyków.Wszystko przez to, że wypala skręta z trawki, którą hoduje jej mąż, Robert Żak.

M jak miłość, odcinek 1605 ZWIASTUN. Dawid wyjawi tajemnicę Jaszewskiego! Kisielowa wypali skręta i się zacznie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze