M jak miłość, odcinek 1605: Kisielowa wypali skręta z trawki i odleci! Rogowskiego aż zatka - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1605: Kisielowa wypali skręta z trawki i odleci! Rogowskiego aż zatka - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1605: Kisielowa wypali skręta z trawki i zupełnie odleci! Rogowskiego aż zatka - ZWIASTUN

2021-10-06 14:44

W 1605 odcinku "M jak miłość" Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) na własnej skórze sprawdzi dlaczego jej mąż Robert Żak (Krzysztof Tyniec) ma taki dobry humor po swoich podejrzanych papieroskach. Przechwyci jednego skręta z marihuaną, który pechowo Robert zgubi i w 1605 odcinku "M jak miłość" zapali z ciekawości. Nie mając pojęcia, że to trawka z krzaka hodowanego przez jej ukochanego w domu! Jeden wypalony skręt od razu podziała na Kisielową i zacznie się bardzo dziwnie zachowywać. Dopadną ją takie zwidy, że Ula (Iga Krefft) zawiezie sąsiadkę do przychodni Artura Rogowskiego (Robert Moskwa). Oboje nie uwierzą gdy zobaczą wyczyny naćpanej Kisielowej. Zobaczcie ZWIASTUN "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1605 - poniedziałek, 11.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Narkotyki w "M jak miłość", sadzonka marihuany, którą w tajemnicy przed żoną hoduje w domu Robert Żak doprowadzą do serii zaskakujących zdarzeń w Grabinie. Nie tak dawno to Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) pierwsza stała się ofiarą przestępczej działalności męża Kisielowej. Kiedy dostała od przyjaciółki w prezencie sadzonkę "melisy", według zapewnień Zofii genialnych, super skutecznych ziółek na uspokojenie, nie miała pojęcia, że zrywając jeden listek z krzaczka i robiąc sobie z tego herbatkę na sen, tak naprawdę popija napar z marihuany! Ale w 1605 odcinku "M jak miłość" nastąpi ciąg dalszy tej historii. Bo jak się okaże ukochany Kisielowej wcale nie pozbędzie się ulubionej roślinki. A do tego będzie zwijał skręty z trawką przy żonie!

Zobacz też: M jak miłość. Barbara zażyje narkotyki! Pomyli trawkę z ziółkami na uspokojenie od Kisielowej. Skutki będą fatalne

Pechowo w 1605 odcinku "M jak miłość" jeden z papierosków Roberta dostanie się w ręce Zofii. Zaciekawiona Kisielowa postanowi skosztować tytoniu męża i przekonać się skąd bierze się jego dobry humor. - Wszystkiego trzeba w życiu spróbować... - westchnie pani sołtys Grabiny, po czym wypali skręta, nie rozpoznając marihuany. Na efekty w 1605 odcinku "M jak miłość" nie trzeba będzie długo czekać, bo tak upalona Kisielowa zacznie się dziwnie zachowywać, dopadną ją też zwidy, które będą sugerowały, że z seniorką dzieje się coś złego.

To Ula i Bartek (Arkadiusz Smoleński) w 1605 odcinku "M jak miłość" zauważą niepokojące zachowanie Kisielowej. Zabiorą ją do przychodni Rogowskiego w Lipnicy, by lekarz od razu ją przebadał. Zatroskany Artur od razu zapyta panią Zosię czy jadła lub piła coś podejrzanego.

Nie, nic... Tylko moją herbatę, kanapek nie ruszyłam... Ale tak teraz myślę, może to ten tytoń? Wiesz, Arturku, ja nigdy w życiu nie paliłam, ale tak mnie podkusiło, kilka razy się zaciągnęłam, o tym tytoniem Roberta... - wyjawi, po czym w 1605 odcinku "M jak miłość" wyjmie z kieszeni woreczek z suszem i skręty.

Sprawdź też: Nowa Marysia w M jak miłość. Rogowski padnie na widok totalnie odmienionej Marii - WIDEO

Rogowski i Ula w 1605 odcinku "M jak miłość" nie uwierzą własnym oczom, że Kisielowa zwyczajnie się naćpała! Jakby tego było mało akurat wtedy do przychodni wkroczy policja. Posterunkowy Andrzejek (Tomasz Oświeciński) z nową komendant Ewą Grzymską przyłapią Kisielową na gorącym uczynku. Policjantka nie będzie miała dla pani sołtys litości. Od razu zamknie Kisielową w celi za posiadanie narkotyków. Szefowa policji w Lipnicy nie da się przekonać do zmiany zdania ani Andrzejkowi ani Rogowskiemu, którzy będą tłumaczyć, że doszło do fatalnej pomyłki.

W konspiracji Andrzejek w 1605 odcinku "M jak miłość" uprzedzi Kisielową, że komendantka nie odpuści póki nie dowie się skąd Zofia ma narkotyki. Ale ta za nic w świecie nie będzie chciała wydać męża. - Nie mogę, Andrzejku... To tak, jakbym duszę zaprzedała. Choćby mnie to miało kosztować moją karierę w sołectwie... Choćby mnie końmi rozrywali... - Kisielowa będzie bronić ukochanego jak lwica.

Odsiadka Kisielowej w 1605 odcinku "M jak miłość" nie potrwa długo. Bo Robert przyzna się do wszystkiego. Zezna, że skręty i susz marihuany należały do niego. Szybko zajmie miejsce żony w więziennej celi na posterunku!

- Wybacz mi, kochanie, masz przeze mnie tylko same kłopoty... Naprawdę bardzo cię przepraszam.Ten towar jest mocniejszy niż sądziłem... Jesteś, Zosiu, miłością mojego życia... I gdybyś nie była moją żoną, to na pewno bym się z tobą ożenił - Robert w 1605 odcinku "M jak miłość" będzie pod wrażeniem, że Kisielowa tak go broni przed policją.

M jak miłość, odcinek 1605 ZWIASTUN. Dawid wyjawi tajemnicę Jaszewskiego! Kisielowa wypali skręta i się zacznie
M jak miłość odc. 1605. Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1605. Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany