M jak miłość, odcinek 1604: Paweł znów przeżyje koszmar przez Majkę! Ukryje przed nim mroczną tajemnicę - ZDJĘCIA

2021-09-28 13:11

W 1604 odcinku "M jak miłość" Majka (Laura Samojłowicz), była dziewczyna Pawła (Rafał Mroczek) znów zacznie go nachodzić i powrócą najgorsze wspomnienia! I to ze zdwojoną siłą. Przed laty Zduński kochał Chojnacką jak wariat i wiele dla niej poświęcił, a ona po prostu odeszła i zadbała o to, aby nigdy jej nie znalazł. W 1604 odcinku "M jak miłość" Majka zmusi dawnego kochanka, aby ją wysłuchał i przedstawi mu swoją wersję zdarzeń. Bedzie go błagać o wybaczenie, ale kolejny raz minie się z prawdą. Zatai przed nim mroczną tajemnicę, która będzie miała znaczący wpływ na jej dalsze losy!

"M jak miłość" odcinek 1604 - wtorek 5.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1604 odcinku "M jak miłość" Franka razem z Kingą (Katarzyna Cichopek) wybierze się na przymiarki sukni ślubnej. Obserwująca ich od dłuższego czasu Majka postanowi wykorzystać ten moment, gdy Zduński będzie sam i wreszcie odważy się stanąć twarzą w twarz z dawnym kochankiem, którego przed laty porzuciła bez słowa wyjaśnienia i zadbała o to, żeby jej nie znalazł. Zakochany Zduński z pomocą Kuby (Przemysław Cypryański) zmarnował wiele czasu i energii, aby ją odnaleźć, ale nigdy nie udało mu się dowiedzieć, gdzie przebywa jego narzeczona. Majka mocno go skrzywdziła, a on kompletnie nie potrafił sobie z tym poradzić. W 1604 odcinku "M jak miłość" jego koszmar powróci i to ze zdwojoną siłą!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1602: Dramatyczne wyznanie Ani. Marta zarzuci Budzyńskiemu, że nie nadaje się na ojca! - ZWIASTUN

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ pierwsze spotkanie Majki i Pawła po latach w "M jak miłość" i ich wspomienia >>>

W 1604 odcinku "M jak miłość" Majka postanowi zbliżyć się do Pawła i zagrozi mu, że nie wyjdzie, dopóki z nią nie porozmawia. Przymuszony Zduński nie będzie miał zatem innego wyboru i zgodzi się ją wysłuchać. Chojnacka wreszcie zdecyduje się przyznać, co działo się z nią przez tyle lat i dlaczego go porzuciła, ale szybko okaże się, że choć od ich rozstania minęło już tyle lat, to emocje, które towarzyszyły wtedy Pawłowi są ciągle aktualne. W 1604 odcinku "M jak miłość" Zduński wciąż będzie pamiętał wszystkie słowa z listu, jaki zostawiła mu przed laty i obietnicę, której nigdy nie spełniła!

- Kiedy wyjechałam z matką do Wiednia - zacznie Majka, ale były narzeczony zaraz jej przerwie.

- Jak dziś pamiętam. Zostawiłeś mi list, żebym cię nie szukał, bo musisz sobie kilka spraw "poukładać" i odezwiesz się za jakiś czas! - wykrzyczy jej wkurzony prosto w twarz.

- Przepraszam... - tylko tyle zdoła z siebie wtedy wydusić.

- Wszędzie cię szukałem. Ja, Kuba - wygarnie jej, jednak tym razem to ona mu przerwie.

- Nie miałeś szans, aby mnie namierzyć. Wyjechałyśmy z Wiednia do Indonezji. Pół roku mieszkałyśmy w Dżakarcie, a potem mama umarła. A ja... Każdego dnia budziłam się z myślą , że do ciebie zadzwonię i opowiem ci o wszystkim, ale nie miałam odwagi... Nie bój się niczego od ciebie nie chce. Może poza jednym, żebyś mi wybaczył - poprosi, choć zapomni mu powiedzieć o jeszcze jednej ważnej kwestii.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1604: Zazdrosny Damian zniszczy Adama Wareckiego! Nauczyciel będzie skończony i obwini za wszystko Anię!

W 1604 odcinku "M jak miłość" Majka zatai przed Pawłem, że po śmierci matki straciła wszystkie oszczędności i nie miała się gdzie podziać. Zła sytuacja życiowa wpędziła ją w straszliwe uzależnienie od narkotyków, którego skutki są obecne do dzisiaj przede wszystkim w jej wyglądzie i innym zachowaniu. Chojnacka nie przyzna mu się również, że jej problem nie minął i ciągle sięga po nielegalne używki, po które jak dość szybko się okaże nawet w 1604 odcinku "M jak miłość" sięgnie również w czasie pracy w "Naszym Zielonym Sadzie"! Wtedy dopiero się zacznie...

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1602: Aneta wywoła aferę w klinice Argasińskiego! Szlag ją trafi kiedy zobaczy co wyrabia lekarz

M jak miłość. Nieobliczalna Majka zagrożeniem dla Franki. Paweł zdąży ostrzec narzeczoną, ale sam jej ulegnie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze