M jak miłość, odcinek 1604: Franka przyłapie Majkę i Pawła! Zduński nie uniknie dawnej miłości

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1604: Franka przyłapie Majkę i Pawła! Zduński nie uniknie dawnej miłości

M jak miłość, odcinek 1604: Franka przyłapie Majkę i Pawła! Zduński nie uniknie dawnej miłości

2021-09-14 20:48

W 1604 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) przyłapie Majkę (Laura Samojłowicz) z Pawłem (Rafał Zduński)! Chojnacka zjawi się w życiu Zduńskiego niespodziewanie, co zrobi na nim ogromne wrażenie. Odżyją sentymenty i przypomną o sobie stare uczucia. W 1604 odcinku "M jak miłość" Franka nie zdąży jeszcze poznać historii miłości narzeczonego do Majki, ale już zacznie wyczuwać, że kobieta może jej zagrażać. Mocno się zdziwi kiedy zobaczy narzeczonego i Majkę podczas intymnej chwili!

"M jak miłość" odcinek 1604 - wtorek, 5.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1604 odcinku "M jak miłość" Majka zajrzy do rowerowni, by porozmawiać ze Zduńskim o wspólnej przeszłości, która ich łączy. Paweł nie będzie zachwycony z powrotu kobiety, która lata temu zniknęła bez większych wyjaśnień. W 1604 odcinku "M jak miłość" Franka nie będzie miała pojęcie co łączy narzeczonego i kobietę. Nie przewidzi, że wejdzie do rowerowni akurat w momencie, w którym była para będzie prowadzić intymną konwersację. 

- (...) Jak dziś pamiętam... Zostawiłaś mi list, żebym cię nie szukał, bo musisz sobie kilka spraw poukładać i odezwiesz się za jakiś czas... - ironicznie powie Paweł. - Wszędzie cię szukałem. Ja, Kuba... - doda Zduński, który będzie mocno niezadowolony, że musi rozmawiać z byłą kochanką. Czyżby bał się, że jeśli spędzi z nią czas dłużej, to znów się zakocha?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1597: Michał znajdzie sobie inną! Joasia stanie jak wryta na jej widok - ZDJĘCIA

- Wiem... Nie miałeś szans, żeby mnie namierzyć. Wyjechałyśmy z Wiednia do Indonezji... Pół roku mieszkałyśmy w Dżakarcie, a potem mama umarła, a ja każdego dnia budziłam się z myślą, że do ciebie zadzwonię i opowiem ci o wszystkim, ale nie miałam odwagi. Niewiele z tego całego okresu pamiętam. A ostatnie pół roku to już w ogóle czarna dziura - opowie Pawłowi Majka w 1604 odcinku "M jak miłość" i doda, że naprawdę nic od niego nie chce, jedynie wybaczenia za stare błędy. Paweł nie będzie jednak skory do czułych słówek. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2476: Ostatnie słowa Paulinki do umierającej matki. Iza nie zdąży odpowiedzieć

Franka w 1604 odcinku "M jak miłość" przerwie Zduńskiemu i Majce. Wtargnie do rowerowni i będzie mocno zaskoczona. Góralka będzie powoli odkrywać kolejne karty zagadki dotyczącej pojawienia się Majki w ich życiu. Na początku starała się być miła dla kobiety, ale szybko okaże się, że pomyliła ją z kimś kto dobrze życzy. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" przybycie Majki do Warszawy może zmienić wszystkie plany Franki odnośnie przyszłości i ślubu z Pawłem. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze