M jak miłość odc. 1603. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1603. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

M jak miłość, odcinek 1603 - streszczenie, opis: Wypadek u Chodakowskich! Iza i Marcin drżą ze strachu o życie dzieci - ZWIASTUN

2021-10-04 11:49

"M jak miłość" odcinek 1603 w poniedziałek, 4.10.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odcinek 1603 - streszczenie - Sąd ustala termin rozprawy rozwodowej Chodakowskich. Załamany Marcin zwierza się Karskiemu. Do ostatniej chwili miał nadzieję, że żona da ich małżeństwu jeszcze jedną szansę. Para stara się poprawić swoje relacje, by przygotować dzieci na nadchodzące zmiany. Iza otrzymuje propozycję pracy w Gródku. Zaczyna rozważać wyprowadzkę ze stolicy. Na Izę i Marcina spada tragiczna wiadomość o wypadku ich dzieci, Szymka i Mai, na wycieczce!

Michał wspiera Asię. Pogrążona w żałobie kobieta mierzy się z ogromnymi problemami finansowymi i zdrowotnymi. Joasia wciąż nie dopuszcza do siebie myśli, że jest chora. Ale tajemnicza choroba daje o sobie znać kiedy Chodakowska omal nie wpada pod koła samochodu. Cudem unika wypadku! Dowiaduje się jednak, że ma dług sięgający prawie 10 tysięcy euro. Zosia telefonuje do matki z Francji. Ma dla niej złe wieści.Okazuje się, że macocha Joasi zabrała cały spadek po zmarłym ojcu, Adamie Tarnowskim.

M jak miłość, odcinek 1603 ZWIASTUN Wypadek dzieci Izy i Marcina wszystko między nimi zmieni. Zrezygnują z rozwodu?
Najnowsze