M jak miłość, odcinek 1602: Argasiński wyśmieje Łukasza po brutalnym napadzie. Da mu kolejne ostrzeżenie - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1602: Argasiński wyśmieje Łukasza po brutalnym napadzie. Da mu kolejne ostrzeżenie - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1602: Argasiński wyśmieje Łukasza po brutalnym napadzie. Da mu kolejne ostrzeżenie - ZDJĘCIA

2021-09-22 10:39

Argasiński (Karol Strasburger) z "M jak miłość" przekroczy wszelkie granice! Nie dość, że nasłał na Łukasza (Jakub Józefowicz) bandytów, z którymi nie miał szans i którzy dotkliwie go pobili, to jeszcze wyśmieje całą sprawę! Podły Jerzy w 1602 odcinku "M jak miłość" zagra wielkiego przyjaciela fizjoterapeuty, a przecież to on jest odpowiedzialny za koszmarny napad. Wojciechowski zrobi dobrą minę do złej gry, ale nie zniesie szyderczych żartów szefa i udawanej troski... Po kim jak po kim, ale po Argasińskim trudno spodziewać się wzruszających gestów i Łukasz o tym doskonale wie. Młody chłopak dostanie poważne ostrzeżenie.

"M jak miłość" odcinek 1602 -wtorek 28.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1602 odcinku "M jak miłość" Łukasz wparuje do kliniki z podbitym okiem i siniakami. Argasiński od razu podejdzie do rywala i zacznie robić sobie z niego obrzydliwy żart. Podły ordynator uda, że nie ma pojęcia skąd rany wzięły się na twarzy podwładnego. Zacznie prowadzić niebezpieczną grę.

- Panie Łukaszu, niech pan uważa, bo jeszcze ktoś panu zrobi krzywdę - powie uśmiechnięty Argasiński, który zauważy jak Łukasz lekko zderza się w drzwiach z pielęgniarką. - Nie najlepiej pan wygląda, jak pan się czuje? - zapyta Jerzy w 1602 odcinku "M jak miłość" grając prawdziwego przyjaciela. - Bywało lepiej... - odburknie Łukasz. - Wie pan, słyszałem o tym co się stało i byłem zaszokowany jak to teraz nigdzie człowiek nie może czuć się bezpiecznie! Ale rozumiem, że sprawców zatrzymano? - podpyta ordynator nadal udając, że jest bardzo zmartwiony losem Wojciechowskiego. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1601: Dawid umrze? Zrozpaczona Basia nie zdąży uratować chłopaka! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Tak ciąża zmieni Patrycję. Pozna wreszcie płeć dziecka Łukasza?

Łukasz w 1602 odcinku "M jak miłość" wcale nie będzie miał ochoty na pogawędki z mężem Patrycji (Alżbeta Lenska), z którą romansował ze jego plecami. Wyjaśni ordynatorowi, że sprawców nie schwytano i również uda, że nie podejrzewa Jerzego o nasłanie bandytów. Jednakże Argasiński odegra rolę życia i zacznie brnąć w kłamstwo coraz głębiej. - Oburzające, niech się pan kuruje, leczy, rehabilituje, niech pan się nie śpieszy z powrotem do pracy. Nie ukrywam, że nam tu bardzo pana brakuje. Pacjenci o pana dopytują, a zwłaszcza pacjentki, ale spokojnie, spokojnie, poczekają. Pana zdrowie jest na pierwszym miejscu - powie Jerzy z wielką troską w głosie. 

Przeczytaj: M jak miłość. Katarzyna Cichopek ogłasza wzruszającą wiadomość. Razem z mężem nie mogli tego ukrywać

Argasiński w "M jak miłość" nieźle zabawi się kosztem młodego fizjoterapeuty. Widać będzie, że bardzo wczuje się w udawanie troskliwego szefa i robienie sobie żartów z chłopaka. Patrząc mu w oczy w 1602 odcinku "M jak miłość" będzie przecież wiedział, że ma do czynienia z kochankiem Patrycji, który za jego zasługą ma teraz poobijaną twarz i nie tylko. Wojciechowski uda, że przyjmuje wzruszające słowa szefa i tak nawzajem będą się zwodzić. W rzeczywistości będzie to jednak swego rodzaju ostrzeżenie, bo Jerzy jeszcze nie zakończy rozliczenia się z kochankiem żony. Doprowadzi sprawę do końca. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze