M jak miłość, odcinek 1602: Argasiński sfałszuje badania DNA i tak załatwi Łukasza. Uwierzy, że nie jest ojcem dziecka - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1602: Argasiński sfałszuje badania DNA i tak załatwi Łukasza. Uwierzy, że nie jest ojcem dziecka - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1602: Argasiński sfałszuje badania DNA i tak załatwi Łukasza. Uwierzy, że nie jest ojcem dziecka - WIDEO

W 1602 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) dokona kolejnego wielkiego oszustwa. Drań ordynator sfałszuje wyniki badań DNA dziecka Patrycji (Alżbeta Lenska) i w ten sposób uda mu się okłamać Łukasza w sprawie ojcostwa. Wojciechowski (Jakub Józefowicz) uwierzy w sfałszowany dokument i dosłownie załamie się. Właśnie w ten sposób Argasińskiemu uda się załatwić rywala. Łukasz zniósłby każdy cios, wykrwawiłby się na śmierć nawet, ale umarłby szczęśliwy, wiedząc, że Patrycja go kocha i wychowa jego dziecko. Kiedy jednak w 1602 odcinku "M jak miłość" zobaczy na własne oczy dowód zdrady, ugnie się pod tym ciosem. Czy Argasiński ostatecznie będzie górą?

"M jak miłość" odcinek 1602 - wtorek, 28.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1602 odcinku "M jak miłość" okaże się do jakich podłości jest zdolny Argasiński. Kolegujący się z mafią ordynator już nie tylko fałszuje wyniki badań bandytów - on zrobi to samo z wynikami badań dziecka swojej żony! Po co? Powody można znaleźć dwa: po pierwsze Argasiński "udowadnia" tym dokumentem światu, że za chwilę zostanie szczęśliwym tatusiem. A po drugie - i może nawet ważniejsze - niszczy w ten sposób rywala! 

- Ja sobie nie wyobrażam prywatnie, jak strasznie ciężkie to musi być, żeby osobie, którą się kocha, z którą się jest w ciąży i ma się coś cudownego, czyli dziecko w sobie, powiedzieć, że to nie jego - mówi grająca Patrycję Alżbeta Lenska w "Kulisach <M jak miłość". - Ale to jest jedyny sposób, w który może obronić Łukasza - próbuje tłumaczyć swoja bohaterkę gwiazda serialu.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1602: Patrycja powie Łukaszowi o ciąży po bestialskim napadzie! Argasiński sfałszuje wyniki DNA dziecka Wojciechowskiego

M jak miłość. Patrycja powie Łukaszowi o ciąży! Argasiński sfałszuje wyniki badań DNA dziecka. Wszyscy za to zapłacą

Trzeba jednak zauważyć, że w 1602 odcinku "M jak miłość" państwo Argasińscy znów będą działać razem. I choć powody będą mieli różne, to efekt będzie ten sam - Argasiński sfałszuje dokument "potwierdzający" jego ojcostwo dziecka żony, a ona ten papier wręczy Łukaszowi. Czy da się jakoś usprawiedliwić bezmiar krzywdy, jaki w ten sposób się wydarzy?

Łukasz w 1602 odcinku "M jak miłość" uwierzy, kiedy zobaczy na własne oczy, że ojcem dziecka jego ukochanej jest Argasiński. Tylko w ten sposób Patrycja zdoła go przekonać, że powinien dać jej spokój. Ale cena, jaką zapłaci Wojciechowski będzie ogromna - chłopak na naszych oczach dosłownie załamie się!

- To jest ewidentny cios dla Łukasza - zdradza Józefowicz  "Kulisach M jak miłość". - Już nie ma o czym więcej dyskutować w tej materii.

Światełkiem w tunelu tej beznadziejnej sytuacji Łukasza w 1602 odcinku "M jak miłość" jest jego matka. Ona jedna zdaje się nie uwierzyć w podłe kłamstwo i fałszerstwo Argasińskiego. Czy zdoła pomóc załamanemu synowi?   

- Marta by chciała wierzyć, że nie jest to dziecko Łukasza. Natomiast gdzieś z tyłu głowy szemrze jej, że może być inaczej, niż Patrycja to opisuje - ujawnia Ostałowska w "Kulisach M jak miłość".  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1602: Ukartowany wypadek Ani. Budzyński zrzuci całą winę na Adama Wareckiego, ale to on oberwie najbardziej

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze