M jak miłość, odcinek 1600: Jaszewska weźmie się za Bartka! Mąż Uli skusi się na propozycję starszej sąsiadki - ZDJĘCIA

2021-09-20 21:49
M jak miłość, odcinek 1600: Jaszewska weźmie się za Bartka! Mąż Uli skusi się na propozycję starszej sąsiadki - ZDJĘCIA
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1600: Jaszewska weźmie się za Bartka! Mąż Uli skusi się na propozycję starszej sąsiadki - ZDJĘCIA

W 1600 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) wpadnie w oko Jaszewskiej (Małgorzata Lewińska). Zdradzona przez męża Olga wypatrzy seksownego ogrodnika, gdy ten będzie realizował kolejne zlecenie w jej ogrodzie w Grabinie. Mąż Uli (Iga Krefft) w 1600 odcinku "M jak miłość" stanie się świadkiem małżeńskiej awantury Jaszewskiej i zobaczy do jakiego stanu doprowadza Olgę niewierny Mariusz (Tomasz Lulek). Szybko znajdzie sposób, by pocieszyć sąsiadkę Mostowiaków. I będzie na tyle skuteczny, że Jaszewska zacznie flirtować z Bartkiem i złoży mu kuszącą propozycję. Wszystko na oczach Uli!

"M jak miłość" odcinek 1600 - wtorek, 21.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1600 odcinku "M jak miłość" między Ulę i Bartka wkroczy Olga Jaszewska, bajecznie bogata nowa sąsiadka Mostowiaków, bardzo nieszczęśliwa kobieta, którą mąż Mariusz zdradza od lat i która kryje przed światem wszystkie zbrodnie, podłe występki Dawida (Iwo Wiciński), syna ze skłonnościami psychopatycznymi! Pechowo właśnie w ogrodzie Jaszewskich młodzi Lisieccy razem z szefem Tadeuszem (Bartłomiej Nowosielski) zaczną realizować kolejne zlecenie. Zajmą się aranżacją ogrodu, sadzeniem kwiatów, pielęgnacją trawników, ale nie tylko o to będzie chodziło Jaszewskiej.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1600: Żałoba u Rogowskich. Tak Marysia i Artur będą opłakiwać śmierć Mateusza - ZDJĘCIA

Kiedy w 1600 odcinku "M jak miłość" Bartek usłyszy awanturę bogaczy ze zdradą w tle, nie będzie wiedział jak się zachować. - Mniej przynajmniej odwagę cywilną przyznać się chociaż raz! - zacznie krzyczeć Jaszewska za drzwiami rezydencji, nieświadoma, że wszystko słyszy przystojny ogrodnik. - Nie będą przepraszał za coś, czego nie zrobiłem. To są jakieś twoje urojenia! - Mariusz jak zwykle będzie się wypierał kolejnej zdrady.

- Tak i romans z sekretarką to też były moje urojenia?! Cała twoja firma wiedziała, tylko nie ja! - Olga nie odpuści mężowi, który w 1600 odcinku "M jak miłość" trzaśnie drzwiami do niczego się nie przyznając. Zapłakana Jaszewska wyjdzie na zewnątrz i wtedy zobaczy pełen współczucia wzrok Bartka. Mąż Uli zacznie pocieszać sąsiadkę Mostowiaków na tyle skutecznie, że zdradzona, nieszczęśliwa kobieta zapragnie czegoś więcej.

- Jest pan ogrodnikiem, wcześniej pracował pan w warsztacie, a Marysia mówiła mi, że pięknie wyremontował pan u nich strych... Sam pan to robi? - Jaszewska w 1600 odcinku "M jak miłość" sprytnie podejdzie Bartka. Zbliży się do niego, poczęstuje chłodną wodą w ciepły dzień i utnie sobie z pozoru niewinną pogawędkę. - Pewnie, nie stać nas na fachowców, a ja żadnej pracy się nie boję... - przyzna skromnie Lisiecki.

M jak miłość. Patrycja powie Łukaszowi o ciąży! Argasiński sfałszuje wyniki badań DNA dziecka. Wszyscy za to zapłacą

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1600: Marysia nigdy nie powie matce prawdy o Mateuszu. W ostatniej chwili zadzwoni telefon, który na zawsze odmieni życie Mostowiaków

Jaszewska w 1600 odcinku "M jak miłość" będzie podrywać Bartka na oczach Uli!

Od słowa do słowa w 1600 odcinku "M jak miłość" Jaszewska zacznie flirtować z Bartkiem, rzucając mu głębokie spojrzenia i prawiąc komplementy, by podbudować jego męskie ego. Nagle złoży mu zaskakującą ofertę, którą będzie jednocześnie zaproszeniem do sypialni. - Gratulacje dla pańskiej żony. Taki mężczyzna w domu to skarb... A nie wziąłby pan jeszcze jednego zlecenia? Chodzi o odnowienie sypialni i pokoju syna... Może znalazłby pan czas? Co do ceny to się jakoś dogadamy...

Bartek w 1600 odcinku "M jak miłość" od razu się skusi, bo za zarobione pieniądze będzie chciał wyremontować łazienkę w nowym mieszkaniu na poddaszu domu Mostowiaków. Tak, żeby stworzyć dom marzeń dla Uli. - Pewnie, chętnie. Biorę teraz wszystko jak leci. Wie pani, młode małżeństwo na dorobku...- Tak, ledwie pamiętam ten czas... Jak przez mgłę. Ale to był wspaniały okres i bardzo wam zazdroszczę, bo jeszcze wszystko macie przed sobą!

Podejrzane zachowanie Jaszewskiej w 1600 odcinku "M jak miłość" nie umknie uwadze Uli, która nie uwierzy własnym oczom gdy zobaczy jak starsza sąsiadka podrywa jej męża. - Swoją drogą to jest bardzo dziwne, że tacy zamożni ludzie biorą całą ekipę do ogrodu, a do remontu domu tylko jedną osobę!- Co sugerujesz? - Bartek tylko się uśmiechnie, udając, że nie widzi nic złego w ofercie Jaszewskiej. - Nic... Mówię tylko to, co widzę, a widzę, że pani Jaszewska jest tobą zachwycona!

- Całe życie byłem o ciebie zazdrosny, a teraz ty o mnie! Co za miła odmiana... - wyzna Uli, którą zapewni, że niczego nie musi się obawiać.

Tyle tylko, że wkrótce w "M jak miłość" może się okazać, że Jaszewska liczy na coś więcej niż usługi remontowe Bartka. Mąż ją zdradza, syn Dawid ciągle nią manipuluje, obaj wpędzi Olgę w chorobę psychiczną, więc teraz mąż Uli może się stać jej "wybawcą"!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze