M jak miłość odc. 1598. Aneta (Ilona Janyst), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1598. Aneta (Ilona Janyst), Iza (Adriana Kalska)

M jak miłość, odcinek 1598 - streszczenie, opis: Iza nie będzie miała już siły żyć! Upije się, a alergia na alkohol doprowadzi do tragedii - ZDJĘCIA

2021-09-13 21:52

"M jak miłość" odcinek 1598 we wtorek, 14.09.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odcinek 1598 - streszczenie: Iza odwiedza Piotrka w kancelarii i prosi Zduńskiego, by zajął się sprawą jej rozwodu. Później za to dziewczyna spotyka się także z Marcinem i w końcu wyznaje mężowi, że na uratowanie ich związku nie widzi już szans. Zwierza się także Anecie, że nie ma już siły żyć w takim zawieszeniu, nie wiedząc co dalej z jej małżeństwem. Z rozpaczy Iza upija się, choć ma alergię na alkohol. Wystarczy odrobina whiskey, by z Izą było naprawdę źle. Kiedy Marcin odbiera telefon od żony, dochodzi do tragedii.

Tymczasem do kliniki Aneta i Olka powraca Karolina (Oliwia Motyka-Radłowska) – piłkarka, która przeszła niedawno operację nogi i znów uległa kontuzji. A doktor Chodakowska otacza dziewczynę opieką... nieświadoma, że być może łączy je rodzinna tajemnica sprzed lat. Iwona Kryńska wyznaje córce, że jej zmarły ojciec Robert przed laty zdradzał ją. Aneta nie będzie miała pojęcia, że Kryński przed śmiercią założył nową rodzinę, a Karolina jest jego drugą córką, czyli siostrą Anety.

Marcin z pomocą Jakuba odkrywa nowy trop w sprawie zaginięcia Mateusza. W hotelu we Wrocławiu udaje namierzyć się oszusta, który podaje się za Mostowiaka, ma jego dokumenty, kurtkę, plecak. Chodakowski nie ma pojęcia o co w tym wszystkim chodzi.

M jak miłość odc. 1598. Aneta (Ilona Janyst), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1598. Aneta (Ilona Janyst), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1598. Aneta (Ilona Janyst), Karolina (Oliwia Motyka-Radłowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1598. Aneta (Ilona Janyst), Karolina (Oliwia Motyka-Radłowska)
M jak miłość odc. 1598. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1598. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze