M jak miłość, odcinek 1598: Marcin będzie błagał Izę o ostatnią szansę! Zobaczy ją z nowym facetem. Dramatyczna scena wyciśnie morze łez

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1598: Marcin będzie błagał Izę o ostatnią szansę! Zobaczy ją z nowym facetem. Dramatyczna scena wyciśnie morze łez

M jak miłość, odcinek 1598: Marcin będzie błagał Izę o ostatnią szansę! Zobaczy ją z nowym facetem. Dramatyczna scena wyciśnie morze łez

W 1598 odcinku "M jak miłość" zobaczymy rozdzierającą scenę - Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie błagał Izę (Adriana Kalska) o wybaczenie! Oszalały z zazdrości Chodakowski będzie miał przebłysk rozsądku i dotrze do niego, że właśnie traci coś najcenniejszego na świecie! Wszystko będzie jeszcze bardziej dramatyczne, bo Marcin zobaczy Izę z nowym mężczyzną... Moment, w którym zrozpaczony Marcin błagał Izę, aby zapomnieli o wszystkim i żeby było jak dawniej będzie jednym z najbardziej wzruszających w "M jak miłość"! Jak odpowie załamana Chodakowska mężowi, którego kocha nad życie, ale nie jest w stanie z nim żyć? Sprawdź co już wiemy o dramacie Marcina i Izy w 1598 odcinku "M jaka miłość".

"M jak miłość" odcinek 1598 po wakacjach - wtorek, 14.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Marcin w 1598 odcinku "M jak miłość" nadal nie będzie mógł poradzić sobie z emocjami. Problem wręcz urośnie, bo Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) przypadkiem zdradzi Chodakowskiemu, że nie jest już z Michałem, co spowoduje kolejny wybuch jego wściekłości. No bo jak to: Iza zapewniała, że pisarz nie widzi świata poza Joasią, a oni już wcale nie są razem? Marcin będzie przekonany, że żona znów go oszukała! 

- Cały czas powtarzałaś, jak to Michał kocha Joasię - zacznie awanturę Marcin. - A dziś dowiedziałem się, że oni wcale nie są razem! Rozstali się. Pytanie za sto punktów, dlaczego?!  

Iza w odpowiedzi na furię męża w 1598 odcinku "M jak miłość" zamknie się w sobie i postawi mu ultimatum: albo terapia, albo rozwód! 

Zobacz też: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

Co gorsze, w 1598 odcinku "M jak miłość" Marcin zobaczy jak śliczną żonę na ulicy podrywa nieznajomy mężczyzna (Mariusz Budkowski) i będzie gotów go pobić! I tego dla Izy będzie już za wiele.

Chodakowska w 1598 odcinku "M jak miłość" uda się do Piotrka (Marcin Mroczek) i poprosi go przeprowadzenie jej rozprawy rozwodowej. A Zduński zgodzi się ją reprezentować. Wieczorem Iza poinformuje męża o swojej decyzji. 

I właśnie w tym momencie 1598 odcinka "M jak miłość" Chodakowski zrobi coś takiego, że nie będziemy w stanie powstrzymać łez! Marcin złapie ukochaną Izę za rękę i zacznie błagać ja o wybaczenie!

- Rozwód? jesteś pewna, że tego chcesz? Co się z nami stało? Proszę cię, wstrzymajmy się z tym jeszcze?!

Jak odpowie mężowi Iza? Czy Marcin jeszcze skruszy jej złamane serce? Przekonamy się w 1598 odcinku "M jak miłość"!

Nie przegap: Ula z M jak miłość pożegnała się z rodziną! Szczere wyznanie Igi Krefft – ZDJĘCIA, WIDEO

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze