M jak miłość, odcinek 1597: Franka (Dominika Kachlik), Majka (Laura Samojłowicz), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1597: Franka (Dominika Kachlik), Majka (Laura Samojłowicz), Paweł (Rafał Mroczek)

M jak miłość, odcinek 1597 - streszczenie, opis: Majka po latach wraca do Polski. Paweł nie rozpoznaje byłej dziewczyny

2021-09-13 11:22

"M jak miłość" odcinek 1597 w poniedziałek, 13.09.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odcinek 1597 - streszczenie: Po pogrzebie Tarnowskiego Joasia razem z dziećmi, Zosią i Wojtkiem, przyjeżdża do Polski. Zaczyna rozglądać się za pracą. Zosia martwi się o jej zdrowie, ponieważ odkąd zmarł ojciec, Chodakowska ciągle przyjmuje leki uspokajające. W bistro zjawia się Majka. Okazuje się, że nie ma pieniędzy ani mieszkania. Co gorsza, uzależniła się od narkotyków. Chociaż bardzo potrzebuje pomocy, wstyd nie pozwala jej zwrócić się o nią do Zduńskiego.

Do lokalu przychodzi Krzysiek. Wciąż nie traci nadziei na to, że uda mu się zdobyć serce Franki. Dziewczyna próbuje go zbyć. Widok ukochanej rozmawiającej z góralem bardzo denerwuje Pawła. Jasiek wreszcie zdobywa się na odwagę i mówi Basi, że ją kocha.

M jak miłość, odcinek 1597: Majka wyżali się France jaki błąd popełniła w przeszłości! Do tej pory za niego płaci. Powie jej o Pawle?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany