M jak miłość, odcinek 1597: Nalot policji na Pawła! Były kochanek Franki doniesie na Zduńskiego - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1597: Nalot policji na Pawła! Były kochanek Franki doniesie na Zduńskiego - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1597: Nalot policji na Pawła! Były kochanek Franki doniesie na Zduńskiego - ZWIASTUN

W 1597 odcinku "M jak miłość" po Pawła (Rafał Mroczek) przyjdzie policja! Będzie to niezły szok dla Zduńskiego, który nie jest przyzwyczajony do problemów z prawem. Niestety policjanci będą pewni, że otrzymali doniesienie na Zduńskiego i z nim właśnie wymiar sprawiedliwości musi się rozliczyć. Za donosem będzie stał były kochanek Franki (Dominika Kachlik), który postanowi za wszelką cenę zniszczyć mu życie! I ma na to swoje sposoby - Krzysiek (Michał Chruściel) to bandyta i wyrokowiec. Jak doprowadzi do kłopotów Pawła z policją? Zobacz koniecznie ZWIASTUN 1597 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1597 - poniedziałek, 13.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1597 odcinku "M jak miłość" dawni kochankowie przypuszczą atak na szczęście Pawła i Franki. W tym właśnie odcinku po latach nieobecności pojawi się zupełnie odmieniona Majka - kiedyś śliczna, niewinna dziewczyna, dziś zakapturzona narkomanka "patrząca spode łba..." Z kolei Krzysiek znajdzie sprytny sposób, aby znów znaleźć się blisko Franki, czym doprowadzi Pawła do szału, a będzie to tylko niewinna przygrywka do jego planu.   

Po awanturze, jaka wybuchnie w 1597 odcinku "M jak miłość", kiedy Zduński zobaczy narzeczoną z byłym kochankiem, w rowerowni Pawła zjawi się policja! Czego funkcjonariusze będą tam szukali? 

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2471: Szokujący zwrot akcji u Stańskich. Bożena i Bruno nie przewidzą reakcji Wiśniewskich na Tadzia

M jak miłość, odcinek 1597: Majka wyżali się France jaki błąd popełniła w przeszłości! Do tej pory za niego płaci. Powie jej o Pawle?
M jak miłość, odc. 1597: Krzysiek (Michał Chruściel)

i

Autor: vod tvp

- Dzień dobry, pan Paweł Zduński? - zaczną od wejścia policjanci nie bawiąc się w uprzejmości. 

- Tak, słucham? - zdziwi się mocno Paweł na ich widok w 1597 odcinku "M jak milość". 

- Starszy aspirant, Sławomir Gajewski. Pytanie: czy dysponował pan dzisiaj o godzinie 14 swoim autem?

- Tak, a coś się stało?

- Proszę powiedzieć, co pan dokładnie robił w tym czasie - policjant będzie sprawiał wrażenie nieustępliwego.  

- Byłem poza Warszawą... - zacznie tłumaczyć się zszkowany Zduński. 

- Jest pan pewien? Dostaliśmy zgłoszenie, że pańskie auto dokładnie o godzinie 14 pędziło osiedlową uliczką Sałatkową i to w dodatku pod prąd! - starszy aspirant "odkryje nareszcie wszystkie karty". 

- Raczej to niemożliwe, bo co godzinie 14 byłem w Grabinie u rodziny swoim samochodem i mam na to świadków! - Paweł zacznie się w tym momencie 1597 odcinka "M jak miłość" lekko uśmiechać. 

- To poprosimy nazwiska tych świadków i najlepiej od razu jakiś kontakt do nich - zażąda policjant.

Jednak wizyta policji - jak się okaże w nasłanej przez Krzyśka - rowerowni Pawła w 1597 odcinku "M jak miłość" okaże się tylko niewinna przygrywką do ataku, jaki szykują dawni kochankowie Pawła i Franki. Majka wkradnie się do bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) i wyżebrze u Franki jedzenie, a następnie zacznie ją i Pawła nachodzić. Ostatecznie wyląduje u nich w domu na kanapie! - zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ.    

Tymczasem Krzysiek nie będzie tracił czasu w 1597 odcinku "M jak miłość". Kiedy Paweł będzie tłumaczył się policjantom z czegoś czego nie zrobił, bandyta zacznie pisać na niego paszkwil na popularnym internetowym forum rowerzystów! 

- Naprawiałem rower u Pawła Zduńskiego. Nikomu nie polecam! Wyrzuciłem w błoto kupę kasy! Omijajcie to miejsce z daleka!

Zobacz także: Spektakularna przemiana Lilki z M jak miłość. Szykuje się na wielki powrót do Mostowiaków? - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze