M jak miłość, odcinek 1597: Majka w fatalnym stanie! Tylko Paweł jej zostanie. Pożałuje, że odeszła - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1597: Majka w fatalnym stanie! Tylko Paweł jej zostanie. Pożałuje, że odeszła - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1597: Majka w fatalnym stanie! Tylko Paweł jej zostanie. Pożałuje, że odeszła - ZDJĘCIA

2021-09-08 13:29

W 1597 odcinku "M jak miłość" Majka (Laura Samojłowicz) będzie nie do poznania. Brudna i zmęczona życiem zacznie się kręcić wokół bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), by śledzić Frankę (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek). Majka w 1597 odcinku "M jak miłość" nie będzie przypominać samej siebie, a Ewka (Jowita Chwałek) pomyli ją nawet z bezdomną! Głodna i wycieńczona kobieta w końcu odważy się podejść do Franki, ale nie zdradzi swojej tożsamości. Na pewno nie pojawi się w życiu Pawła, by się z nim zaprzyjaźnić.

"M jak miłość" odcinek 1597 - poniedziałek, 13.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1597 odcinku "M jak miłość" Majka weźmie Pawła z zaskoczenia. Z kobietą będzie coś bardzo nie w porządku i zacznie się zachowywać jak stalkerka i psychopatka. Zadzwoni do Zduńskiego, chociaż trudno powiedzieć skąd w ogóle weźmie jego numer, ale nie powie wiele. Jedynie tyle, że potrzebuje od niego pomocy. 

- Halo, może pani powtórzyć? Halo? Przepraszam, ale cały czas coś przerywa, może pani zadzwonić jeszcze raz? - zapyta się Paweł. - Kto to dzwonił? - zainteresuje się Franka w 1597 odcinku "M jak miłość". - Nie wiem, jakaś kobieta. Dziwne, chciała żebym jej pomógł. Ten głos wydawał mi się znajomy - przyzna Paweł i wyzna przy tym narzeczonej, że ma wrażenie, że od jakiegoś czasu ktoś go śledzi. Spotka się to ze śmiechem Franki. Oboje nie przewidzą, że sprawa zrobi się bardzo poważna. 

Przeczytaj: Ulubiona para z M jak miłość już się rozstała! Mikołaj Roznerski potwierdza rozwód Izy i Marcina. Będzie dramatycznie

M jak miłość, odcinek 1597: Narkomanka Majka zacznie nękać Pawła. Pożałuje rozstania

W 1597 odcinku "M jak miłość" to Ewka przyłapie Majkę na próbie kradzieży owoców z bistro "Nasz Zielony Sad". Kelnerka zdenerwuje się i przegoni Majkę, która będzie wyglądać jak bezdomna. W wielkiej bluzie, brudnych ubraniach, rękawiczkach bez palców i niechlujnej fryzurze. Nic dziwnego, że Ewka i Ala (Alicja Ostolska) pomylą ją z włóczęgą. Nikt by się nie domyślił, że to była ukochana Pawła.

- Kręci się tutaj już od kilku dni - podsumuje Ala, co da potwierdzenie słowom Pawła, że czuje się śledzony. Nieco później Zduński i Franka zaczną sobie okazywać czułość przed bistro, a Majka zacznie ich obserwować z oddali. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1598: Ostatnia rozmowa Izy i Marcina przed rozwodem! Trudno uwierzyć co się z nimi stanie - WIDEO

Majka w fatalnym stanie w 1597 odcinku "M jak miłość" w końcu odważy się podejść do Franki i wejść do bistro.

- Jestem głodna i bez grosza - powie kobieta, ale nie przyzna się do swojej tożsamości. Nikt w dalszym ciągu nie będzie wiedział, że jest byłą partnerką Pawła. Kobieta przesadzi, kiedy przyjdzie do mieszkania Zduńskiego i otworzy jej właśnie Franka. Spłoszona ucieknie, a Paweł w 1597 odcinku "M jak miłość" nadal nie odkryje, że to właśnie była partnerka go szpieguje. Co się stało  w życiu Majki, że tak się stoczyła? To się wkrótce okaże. 

Sprawdź jak wygląda brudna i bezdomna Majka w GALERII ZDJĘCIA! Nie przypomina samej siebie! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze