M jak miłość, odcinek 1597: Dramatyczny powrót Zosi. Będzie umierać ze strachu o życie Joasi!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1597: Dramatyczny powrót Zosi. Będzie umierać ze strachu o życie Joasi!

M jak miłość, odcinek 1597: Dramatyczny powrót Zosi. Będzie umierać ze strachu o życie Joasi!

2021-08-31 16:42

W 1597 odcinku "M jak miłość" do Warszawy po kilku latach nieobecności wróci Zosia (Julia Wróblewska). Jednak zamiast wielkiej radości czeka na nią przerażający dramat. Dzieci będą towarzyszyły Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) - w trosce o jej stan psychiczny - po pogrzebie jej ukochanego ojca. Ale Zosia weźmie na siebie jeszcze jeden ciężar - poza żałobą, jej mama będzie cierpiała na bardzo poważną chorobę! Kiedy nadużywająca leków Joasia zacznie tracić wzrok Zosia zacznie się zamartwiać, że jej ukochana mama, która zastąpiła jej własną (Joanna Koroniewska), umrze! Czy Zosia w 1597 odcinku "M jak miłość" słusznie będzie zamartwiała się o życie Joasi?

"M jak miłość" odcinek 1597 - poniedziałek, 13.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ujawniamy, że w 1597 odcinku "M jak miłość" do serialu na pewno wróci Zosia! To nie będzie wiadomość, że Zosia wróci, nie będzie rozmawiała z nikim przez telefon. Młoda Chodakowska pojawi się osobiście na lotnisku w Warszawie w towarzystwie Wojtka i Chodakowskiej. Jednak żadne z nich nie będzie szczęśliwe - rodzina przyleci zaraz po pogrzebie ojca Joasi i wszyscy będą w żałobie. Szybko jednak okaże się, że Zosia będzie musiała wziąć na siebie ogromny ciężar - jej przybrana mama będzie poważnie chora!  

Jak pisaliśmy TUTAJ - Joasia w 1597 odcinku "M jak miłość" zacznie tracić wzrok! W dodatku będzie pod stałym wpływem mocnych leków, związanych z jej tajemniczą chorobą. Młodziutka Zosia, jako najbliższa mamie dorosła osoba, zacznie się o nią zamarwtiać. Czy słusznie? 

Zobacz też: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

Niewykluczone, że Zosia w 1597 odcinku "M jak miłość" zacznie podejrzewać, iż tajemnicza choroba Joasi to tragiczny spadek po jej mamie, Dorocie (Katarzyna Żak). Przypomnijmy - ukochana mama Chodakowskiej poważnie zachorowała na raka i Joasia ukradła na jej lecenie pieniądze z kasyna. Niestety, pomimo pewnej poprawy, leczenie Doroty ostatecznie nie powiodło się i matka Joasia zmarła. Czy takiej wersji wydarzeń będzie obawiała się Zosia?  

Pewne jest, że córka po powrocie do "M jak miłość" będzie głównie dbała o to, aby Joasia brała przepisane jej leki. Ale jej własne życie będzie musiało poczekać, aż uwolni się od problemów mamy i będzie mogła nim zająć...

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1598: Straszliwa diagnoza Anety. To będzie koniec jej kariery - ZDJĘCIA

Najnowsze