M jak miłość, odcinek 1595: Marcin oskarży Izę, że zniszczyła miłość Joasi i Michała! Do reszty straci rozum - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1595: Marcin oskarży Izę, że zniszczyła miłość Joasi i Michała! Do reszty straci rozum - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1595: Marcin oskarży Izę, że zniszczyła miłość Joasi i Michała! Do reszty straci rozum - ZDJĘCIA

2021-09-06 20:44

W 1595 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) przestanie nad sobą panować, a Iza (Adriana Kalska) stanie się celem bezwzględnego ataku męża, któremu toksyczna zazdrość totalnie odbierze rozum. Z ust Chodakowskiego padną poważne oskarżenia. Wystarczy, że w 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach odwiedzi go Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), która ze łzami w oczach opowie o tym, że jest sama i rozstała się z Michałem (Paweł Deląg), by Marcin wpadł w szał. Za krzywdę Joasi obwini Izę, zarzucając żonie, że miała z tym coś wspólnego. Na reakcję Izy nie będzie musiał długo czekać!

"M jak miłość" odcinek 1595 po wakacjach - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Marcin z "M jak miłość" jeszcze długo się nie pogodzą. Z pięknej miłości tej pary zostaną w zasadzie już tylko zgliszcza. Nie dość, że w 1595 odcinku "M jak miłość" Iza zacznie głośno mówić o rozwodzie, to jeszcze Marcin nie zrobi nic, aby przekonać żonę do zmiany zadania. Jakby nie chciał wcale walczyć o ich małżeństwo. Załamanej kobiecie nie pomoże nawet wyjazd do Grabiny z dziećmi, wsparcie jakie dostanie od Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i zwierzenia o tym jak celowo ukochany ją krzywdzi, bo nie jest w stanie zapanować nad zazdrością.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1598: Pijana Iza w poważnym stanie z powodu dziwnej przypadłości! Aneta nie zdąży jej uratować? - ZDJĘCIA

Niestety po powrocie od Mostowiaków w 1595 odcinku "M jak miłość" między Chodakowskimi będzie jeszcze gorzej. Rozłąka z żoną, Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska) wcale nie zmieni nastawienia Marcina do kluczowej sprawy - braku zaufania do żony, która tak długo okłamywała go na temat tego co zaszło między nią i Michałem w Krakowie i jak Bosacki (Dariusz Kordek) ukartował ich romans.

Oliwy do ognia w 1595 odcinku "M jak miłość" doleje też Joasia, która zjawi się Chodakowskich, żeby oddać Izie szalik z czapką. Pożyczyła je feralnego dnia kiedy w minionym sezonie "M jak miłość" wróciła z Francji, a Marcin zobaczył ją z Michałem i myślał, że to jego żona! Urządził wtedy Ostrowskiemu awanturę! Wyciągnął go z domu, przekonany, że Iza jest jego kochanką! Joasia w 1595 odcinku "M jak miłość" wspomni, że ona i Michał nie są już razem. I tym samym pogrąży przyjaciółkę. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1600: Marcin dopadnie nowego Mateusza! Wyciągnie z oszusta Oskara co zrobił Mostowiakowi?

Marcin w 1595 odcinku "M jak miłość" wpadnie w szał i zacznie oskarżać Izę o niestworzone rzeczy. - Cały czas powtarzałaś, jak to Michał kocha Joasię! Tymczasem ja się dziś dowiaduję, że oni wcale nie są razem. Miałaś coś z tym wspólnego?!

W 1595 odcinku "M jak miłość" Iza zamiast się tłumaczyć, tym razem się zbuntuje. I postawi mężowi ultimatum. - Ja tego dłużej nie wytrzymam! Albo pójdziemy razem na terapię, albo to skończy się rozwodem!

- A ty myślisz Iza, że my pójdziemy na dwa spotkania z terapeutą i to rozwiąże nasze problemy? Bo ja w to wątpię!

- Szkoda, że nawet nie chcesz spróbować... - szepnie ze łzami w oczach Iza w 1595 odcinku "M jak miłość". Nie widząc żadnej reakcji ukochanego zamknie się przed nim w sypialni. - To nie jest takie proste Iza, to nie jest takie proste wszystko... - powie do siebie Marcin.

Czy w nowym sezonie "M jak miłość" małżeństwo Izy i Marcina skończy się rozwodem? Na pewno w 1598 odcinku "M jak miłość" Chodakowska złoży pozew rozwodowy i poprosi Piotrka (Marcin Mroczek), żeby był jej adwokatem! I na pewno para spotka się na sali sądowej!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany