M jak miłość, odc. 1594: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość, odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - streszczenie, opis: Zaręczyny Pawła i Franki na otwarciu nowego bistro Kingi - ZWIASTUN

2021-05-31 14:10

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed przerwą wakacyjną we wtorek, 31.05.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" ostatni odcinek 1594 - streszczenie: Paweł szykuje za to razem z Franką "Nasz zielony sad" do hucznego otwarcia i po cichu wciąż planuje romantyczne oświadczyny. Zduński nie ma pojęcia, że na jego życie czyha były narzeczony Franki, bandyta Krzysiek. Podczas zaręczyn nie wszystko się udaje, bo Franka nie zgadza się na ślub. W bistro Kingi dochodzi do tragicznych zdarzeń.

Kinga nagle źle się czuje i podejrzewa, że znów jest w ciąży. A spotkana na ulicy Cyganka przepowiada dziewczynie, że rodzina Zduńskich wkrótce się powiększy. Kinga i Piotrek wpadają w panikę, ale ich wątpliwości rozwiewa wizyta u ginekologa. Zduńska mówi mężowi, że znów będą mieli bliźniaki.

Na tym nie koniec wstrząsów u Kingi i Piotrka. Po po drodze do bistro padają ofiarami brutalnego napadu, kiedy chcą uratować porzuconego pieska. Kundelka wyrzuca w worku do lasu bezduszny właściciel, ale psiak szybko trafia do domu przy Deszczowej.

Barbara martwi się o Mateusza, który zrywa kontakt z rodziną. Zdradzony przez Lilkę Mostowiak pakuje wszystkie swoje rzeczy w domu Banachów i żegna się z teściową Krystyną. Kiedy dostaje od niej obrączkę Lilki i list od niewiernej żony, podejmuje desperacką decyzję. Wysyła pożegnalną wiadomość do babci Barbary i wyjeżdża z Grabiny. Prosi, by nikt go nie szukał.

Koniec M jak miłość. Duch Lucjana w finale sezonu w 1594 odcinku! Takich scen w serialu jeszcze nie było
Najnowsze