M jak miłość odc. 1593. Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

M jak miłość, odcinek 1593 - streszczenie, opis: Magda przyznaje się Budzyńskiemu co ją łączy z Adamem - ZWIASTUN

2021-05-25 14:15

"M jak miłość" odcinek 1593 we wtorek, 25.05.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1593 - streszczenie: Ania wciąż „adoruje” w szkole Adama... i gdy nagle odkrywa, że nauczyciel przyjaźni się z Magdą, jest w szoku. Magda musi się przyznać Budzyńskiemu co ją łączy z Wareckim. Podczas kolejnej "randki" z nauczycielem Ani uprzedza go, że muszą to już skończyć.

Argasiński zapowiada z kolei Patrycji, że jest gotów uznać jej dziecko – ale tylko pod warunkiem, że zdradzi mu, kto był jej kochankiem.

Kamil organizuje w swoim nowym domu huczną parapetówkę. Zaprasza na nią Anitę i Joasię, w której domu mieszkał z córką Polą. W sądzie Gryc ulega urokowi prokurator Agnieszki Olszewskiej.

Tymczasem Asia znów przeżywa trudne chwile. Chodakowska zdaje sobie sprawę, że Leszek już jej nie kocha i że uczucie, którym darzył ją Michał, też straciło na sile. Były kochanek dzwoni do Chodakowskiej i informuje ją, że ma już nową dziewczynę, z którą wyjechał z Polski. A w finale Zosia przekazuje jej tragiczną wiadomość z Francji, że ojciec Joasi, Adam Tarnowski, nie żyje. Zrozpaczona Joasia wyznaje Wojtkowi, że zostali zupełnie sami.

Koniec M jak miłość. Ciąża Kingi, odrzucone oświadczyny Pawła i samobójstwo Mateusza w ostatnich odcinkach sezonu
Najnowsze