M jak miłość, odcinek 1593: Joasia po śmierci ojca już się nie pozbiera! Michał jeszcze ją dobije swoją decyzją

i

Autor: MTL MAXFILM M jak miłość, odcinek 1593: Joasia po śmierci ojca już się nie pozbiera! Michał jeszcze ją dobije swoją decyzją

M jak miłość, odcinek 1593: Joasia po śmierci ojca już się nie pozbiera! Michał jeszcze ją dobije swoją decyzją

2021-05-14 10:42

W 1593 odcinku "M jak miłość" na Joasię (Barbara Kurdej - Szatan) spadnie kolejny cios! Powrót do Polski okaże się dla niej feralny! Chodakowska odbierze tragiczny telefon od Zosi (Julia Wróblewska) z Francji, z którego dowie się, że zmarł jej ojciec! Na domiar złego w 1593 odcinku "M jak miłość" Joasia straci dwóch pozostałych mężczyzn, którzy byli dla niej ostoją! Od Chodakowskiej raz na zawsze odwróci się Leszek (Sławek Uniatowski), z kolei Michał (Paweł Deląg) oznajmi jej, że już dłużej nie będzie na nią czekał!

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1593 odcinku "M jak miłość" Chodakowska straci trzech najważniejszych mężczyzn w jej życiu! Joasia wraz z Wojtkiem (Feliks Matecki) wróci do Polski w 1591 odcinku "M jak miłość". Szybko zorientuje się, że na jej powrót tak naprawdę nikt nie będzie czekał! Chodakowska próbuje skontaktować się z Leszkiem, jednak on nie będzie chciał utrzymywać z nią kontaktu! Co więcej w 1593 odcinku "M jak miłość" Joasia dowie się, że jej ukochany poukładał już sobie życie na nowo, a jego zapewnienia, że zawsze będzie ją kochał nie sprawdziły się!

W 1593 odcinku "M jak miłość" Joasia pojedzie do mieszkania młodego Krajewskiego, jednak go tam nie zastanie! Niedługo później dostanie od byłego filmik, z którego dowie się, że Leszek poznał już nową kobietę! Wyjechał wraz z nią na pół roku poza Europę, żeby ułożyć sobie z nią życie na poważnie, bez żadnego zwodzenia czy niepewności! Wtedy w 1593 odcinku "M jak miłość" Joasia zrozumie, że jej związek z Krajewskim definitywnie dobiegł końca! Tak naprawdę Chodakowska sama jest sobie winna, gdyż jakby nie zwodziła Leszka, to mogliby być teraz naprawdę szczęśliwi!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1591: Marcin zniszczy szczęście Michała i Joasi! Będzie z nim coraz gorzej - WIDEO

Joasia odchodzi z M jak miłość. Będzie w ciąży i w potrzasku! Zostawi Michała i Leszka - WIDEO

Chodakowska po powrocie do Polski nie będzie miała żadnych oszczędności. Pod jej długą nieobecność jej miejsce w bistro u Kingi (Katarzyna Cichopek) zajmie Franka (Dominika Kachlik). W 1593 odcinku "M jak miłość" zwierzy się Michałowi, że jak najszybciej musi znaleźć pracę! Ostrowski zaproponuje jej nawet pracę w swoim wydawnictwie, jednak Joasia odrzuci jego propozycję! Przy okazji w 1593 odcinku "M jak miłość" Michał zapyta Joasię, jaką wizję widzi dla ich związku, gdyż ma już dość ciągłego zwodzenia Chodakowskiej!

- Wiem, że umawialiśmy się trochę inaczej...Mieliśmy poczekać, co nam życie przyniesie, ale ja muszę wiedzieć, Joasiu, czy już podjęłaś jakąś decyzję odnośnie nas... ciebie i mnie - zapyta wprost swoją ukochaną.

- Przykro mi, Michał... Niczego nie mogę ci obiecać - odpowie wymijająco przy okazji po raz kolejny zwodząc zakochanego w niej Ostrowskiego.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1593: Ania przez Magdę wbije Andrzejowi nóż w serce. Budzyński rozstanie się z żoną dla córki?

Wtedy w 1593 odcinku "M jak miłość" Michał w końcu zrozumie, że szanse na stworzenie z Joasią związku są nikłe! Postanowi raz na zawsze odpuścić sobie Chodakowską! W 1593 odcinku "M jak miłość" powie Chodakowskiej, że już dłużej nie może na nią czekać, gdyż w końcu chce ułożyć sobie życie!

- Cóż, szkoda. Ale niech i tak będzie. Dziękuję ci za szczerość... To pomoże mi w podjęciu pewnych decyzji. Nie mogę dłużej żyć w takim zawieszeniu... - powie szczerze Michał.

- Co zamierzasz zrobić? - spyta z dociekliwością.

- Jeszcze nie wiem, ale muszę sobie z tym poradzić. Dobrze wiesz, co do ciebie czuję i skoro nie czujesz tego samego, to już pewnie się to nie zmieni. A ja nie mogę czekać w nieskończoność. Muszę jakoś inaczej ułożyć sobie życie... Mam nadzieję, że pozostaniemy przyjaciółmi. Pamiętaj, że zawsze i w każdej sprawie możesz na mnie liczyć - zapewni ją.

Patrz także: M jak miłość, odcinek 1590: Wypadek Franki wstrząśnie Pawłem! Pierwszy raz w życiu będzie się tak bał o ukochaną- ZWIASTUN

W 1593 odcinku "M jak miłość" Joasia zda sobie sprawę, że została sama. Mężczyźni, którymi zwodziła już nie będą widzieli szansy na stworzenie z nią związku. Na domiar złego w 1593 odcinku "M jak miłość" Joasia straci już na zawsze jeszcze jednego mężczyznę! Chodakowska odbierze telefon od Zosi, z którego dowie się, ze jej ukochany ojciec (Juliusz Krzysztof Warunek) zmarł na zawał serca we Francji!

Spójrz również: Powrót Zosi do M jak miłość. Joasia sprowadzi córkę z Francji. Nie będzie już dla niej tam miejsca!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze