M jak miłość, odcinek 1588 - streszczenie, opis: Joasia wraca do Polski i wypędza Kamila z domu

2021-05-04 21:45 Agnieszka Pyź
M jak miłość odc. 1591. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1591. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)

"M jak miłość" odcinek 1588 w poniedziałek, 10.05.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1588 - streszczenie: Kinga informuje Kamila o powrocie Joasi do kraju. W związku z tym mężczyzna musi się wyprowadzić. Gryc zauważa niedaleko piękny dom. Dzwoni do agencji i prędko go wynajmuje. Niedługo potem sąsiadka uświadamia go, że posiadłość jest przeklęta. W środku straszy i dzieją się niewytłumaczalne zjawiska.

Ania zrywa z Damianem. Załamany chłopak nie rozumie, dlaczego ukochana nie chce dać mu szansy. Dziewczyna zwierza się Magdzie, że kocha kogoś innego. Nie zdradza jej jednak, że chodzi o nauczyciela, Adama Wareckiego. Wkrótce okazuje się, że Budzyńska i Warecki dobrze się znają. Kobieta bardzo mu się spodobała na studenckiej imprezie we wrześniu. Otar ostrzega Wernera, że jeśli skrzywdzi Sandrę, odpowie przed nim. Prawnik zapewnia, że kocha dziewczynę. Wkrótce prosi ją, by z nim zamieszkała. Ona jednak niespodziewanie odmawia.

Między Kamilem i Anitą iskrzy coraz bardziej. Przełomem w ich relacjach jest impreza u Budzyńskich, podczas której z ust Gryca pada zaskakujące wyznania. Anita także mówi Kamilowi, że powinni "to" w końcu zrobić.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze