M jak miłość odc. 1587. Barbara (Teresa Lipowska), Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1587. Barbara (Teresa Lipowska), Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska)

M jak miłość, odcinek 1587 - streszczenie, opis: Barbara dostaje od Kisielowej krzak marihuany. Robi sobi z liści herbartkę na sen!

2021-05-04 21:01

"M jak miłość" odcinek 1587 we wtorek, 4.05.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1587 - streszczenie: Kisielowa wręcza Barbarze w prezencie krzak marihuany, przekonana o tym, że roślina, którą znalazła w lesie w Grabinie to niezwykła odmiana melisy. Nieświadoma zagrożenia Barbara robi sobie z liści konopi indyjskich herbatkę na sen. Do tego zażywa leki nasenne i tabletki nasenne. Marysia nie może obudzić seniorki rodu Mostowiaków. W domu w Grabinie rozgrywa się tragedia.

Olga jedzie do sanatorium. Pod nieobecność żony Mariusz postanawia zaprowadzić nowe porządki. Oznajmia Dawidowi, że nie będzie tolerował jego wybryków. Zabrania mu korzystać z internetu, wychodzić z domu, a nawet zakazuje spotkań z Basią. Wkrótce też informuje o swoich decyzjach zbulwersowaną dziewczynę. Oświadcza jej, że dopóki syn nie poprawi stopni i swojego zachowania, ma szlaban. Chłopak nie zamierza go jednak słuchać. Prosi też Basię o pożyczenie gotówki. Twierdzi, że chce kupić nowy obiektyw. Dziewczyna podbiera pieniądze ojcu. Nie ma pojęcia, że tak naprawdę będą przeznaczone na zakup narkotyków.

Ula i Bartek zawierają znajomość z następnymi przyjaciółkami Tadeusza, Tereską i Halinką. Przy okazji Lisiecki poznaje prawdę o romansach szefa z kobietami i tragicznej śmierci narzeczonej w wypadku w Grabinie.

M jak miłość, odcinek 1587 ZWIASTUN. Basia dla Dawida okradnie ojca! Rogowski nie pozna 12-letniej córki. Chłopak świr zrobi jej wodę z mózgu
Najnowsze